Kaikki näkee teidät

Anonyymi

Mitä puuhailette. Noloot

38

67

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse olen kyllästynyt niihin jotka aina myötähäpeävät toisia. Olen nolo ihminen ja jos jotakin kauhistuttaa se niin se kertoo vainnsiitä että toinen häpeää eikä uskalla olla samoin tavoin avoin.

      • Anonyymi

        Itse meinasin juuri kommentoida tuolle aloittajalle, että hänen nimettömät huutelunsa on ihan samaa kastia kuin muiden kirjoittelut.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Itse meinasin juuri kommentoida tuolle aloittajalle, että hänen nimettömät huutelunsa on ihan samaa kastia kuin muiden kirjoittelut.

        itse laskin ripulit kalsareihini ja kaadoin desin olutta jäähdykkeeksi, lasku oli hallittu.
        jäähdyttäminen oli oma hommansa, jos jotai omia hommia, hähähähähähähähähähähä
        https://www.youtube.com/watch?v=wFOlyVl1ph4


    • Anonyymi

      Näin on. Emme ikinä pääse teidän kaltaistenne rinnalle. Olette nolanneet meidät, tietääksemme emme ikinä teitä. Joskus olemme kyllä ajatelleet, mutta nythän olemme vielä nolompia. Tunnetko olevasi nyt voittaja ja vähemmän nolo?

    • Anonyymi

      Näitkö kun katselin sinua kiikareilla autosta tien toiselta puolelta? Tiedän mitä teet asunnossasi.

      • Anonyymi

        AP on nolo ja saa hävetä. Kenties vielä osallinen rikoksiin.


    • Anonyymi

      Rikollinen olet

    • Anonyymi

      Mä oon jo liikaa tämän elämäni aikana miettinyt mitä muut ajattelee ja nyt on tullut piste sille.

    • Anonyymi

      Jossain vaiheessa kaikki saa kuitenkin tietää, jos kaikki menee niinkuin toivon. Sen kanssa pitää vaan elää. Ei me kuitenkaan mitään rikollista olla tehty.

      • Anonyymi

        Tietohan kulkee kaksikaistasesti tiekkönä


    • Anonyymi

      jalo luonne on kyllä :) prinsessan luonne :)

    • Anonyymi

      Sehän se vasta oiskin mielenkiintosta kun joku naapurin pena katselisi infrapunakameralla seinien läpi. " Nyt se syö ja juo " tai kuuntelisi vessassa mikrofonin avulla " Heh nyt se istuu kakalla ". Menis stalkkaajan elämä pahasti hukkaan kun tajuais vuosien päästä että ei se naapuri mikään rikollinen ollutkaan vaan on itse tehnyt itsestään pellen leikkimällä salapoliisia 😂

      • Anonyymi

        Tämmösiäkin löytyy :)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tämmösiäkin löytyy :)

        Eiiih :D


      • Anonyymi

        Salapoliisioperaatiot kieltämättä voi tussahtaa monessakin asetelmassa.


    • Anonyymi

      Siitä vain. Olkaa hyvä!

      • Anonyymi

        No kiitos !


    • Anonyymi

      Muninoitiin autossa kyllä joo. Täytyykö uteliaitten kyylätä?

      • Anonyymi

        Muninoitte eli homostelitte?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Muninoitte eli homostelitte?

        Majakka ja perävaunu ikkunat huurteessa🤭


    • Anonyymi

      Ironista et kaikki näkee mut oon silti näkymätön kaikille :)

      • Anonyymi

        🤣🤣🥰


    • Anonyymi

      Toivottavasti veljes pistää sut ruotuun. Että lopettaisit hämärähommat.

      • Anonyymi

        Hmm..


      • Anonyymi

        Mitkä hämärähommat? Ei mulla ole hämärähommia eikä mitään muutakaan. Ei veljeni mua tartte komennella eikä mun tartte valehdella mun veljelle millään tavalla silloihan saisin selkääni 3 vuotta nuoremmalta sehän vasta noloa onkin. Tuollaistakin sitten voi tapahtua.

        Naiselta tämä.


    • Jos joku varta vasten haluaa tietää mitä teen, niin en mitään erikoista. Pelaan pleikkarilla codia ja palstailen sivussa, niinku teen joka ilta.

      • Anonyymi

        Tossa kuvassa on ap ihan itse, kuvaaki on manipuloitu. Ketään ei saa kuvata ilman lupaa ja kirjoittaa toisena esiintyen.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Tossa kuvassa on ap ihan itse, kuvaaki on manipuloitu. Ketään ei saa kuvata ilman lupaa ja kirjoittaa toisena esiintyen.

        Ai niinkö? Kuka mä sitten muka olen sun mielestä?


      • Anonyymi kirjoitti:

        Tossa kuvassa on ap ihan itse, kuvaaki on manipuloitu. Ketään ei saa kuvata ilman lupaa ja kirjoittaa toisena esiintyen.

        Käyttämäni kuva on otettu itsestäni, nelikymppisestä naisesta, eikä sitä ole mitenkään manipuloitu, saati luvattomasti käytetty. Ei mun tarvi esiintyä toisena kuin olen, koska esiinnyn omana itsenäni.

        17.11.21 kirjotin ekan kerran rekattuna, ja sitä ennen täysin anona, jota en ole tehnyt tuon marraskuisen päivän jälkeen, jolloin otin rekatun niin käyttöön.

        Taidat olla sama henkilö, joka sinkut -palstalla väittää minun olevan joku muu kuin oikeasti olen. Olet aivan hakoteillä olettamuksissasi. Ja muuten, en ole kertaakaan tehnyt aloitusta tällä palstalla, tai yhdelläkään muulla palstalla.

        Mutta väitä vaan mitä väität, sitähän sanotaan että hulluilla on hauskaa, ja sulla taitaa olla ratkiriemukasta kuvitellessa harhoja.


    • Anonyymi

      En välitä... En enää!

      • Anonyymi

        Hyvä, en minäkään! :)


    • Anonyymi

      Mitäpä tuo haittaa, antaa vain kaikkien nähä.

    • Anonyymi

      Sieluni näkee minut ja olen yhtä sieluni kanssa, joten se on ihan okei.

    • Anonyymi

      Aloittaja ainut nolo.

    • Anonyymi

      Ai sen, että kaksi aikuista tykkää toisistaan? Se onkin tosi noloa.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Toisten kyyläys hakkerointi on noloo

      • Anonyymi

        hjuumor hjuumor ;)


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      41
      4588
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      53
      2474
    3. Jenkkilahkojen kastekaava

      Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan
      Kaste
      139
      1014
    4. Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!

      Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin
      Kaste
      161
      985
    5. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      113
      858
    6. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      70
      824
    7. Mitä ajatuksia miehet, jos..?

      Nainen on 40v eikä ole omia lapsia?
      Ikävä
      136
      771
    8. Se mies rakastaa minua

      Ja minä rakastan häntä. 😌
      Ikävä
      48
      770
    9. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      53
      752
    10. Taas mietin että

      mitä ihmettä sanoisin, jos laittaisin viestiä. Aina voi toivottaa jotain, vaikka hyvää kesää, ja jos ei tule vastausta,
      Ikävä
      48
      716
    Aihe