Miehistä joiden jutut on pääosin alapääjuttuja?
Mitä ajattelette
32
83
Vastaukset
- Anonyymi
Peukku alas
- Anonyymi
Yksinkertainen.
- Anonyymi
En tykkää! Mua ne ei naurat yhtään. En pidä myöskään kiroilevista ja haistattelevista stand up koomikoista.
Minuakaan eivät kaksimieliset vitsit naurata yhtään. Arvostan sellaista huumoria, joka on henkilön omaa tuotantoa.
- Anonyymi
Jälkkäri-istuja kirjoitti:
Minuakaan eivät kaksimieliset vitsit naurata yhtään. Arvostan sellaista huumoria, joka on henkilön omaa tuotantoa.
Pieruhuumori on kyllä ratkiriemukasta.
- Anonyymi
Lähinnä typerys. Yksinkertainen.
- Anonyymi
Ei kiitos.
Niin tyhmä mies ei saa tulla viittä metriä lähemmäksi ! Tai oikeastaan pitäisi olla kymmenen metrin turvaväli. Etsiköön sellainen äijä itselleen seuralaiseksi jonkun katusakkilaisen.
- Anonyymi
Mitä tarkoittaa katusakkilainen?
- Anonyymi
Kertoo puhujasta kaiken 👍
- Anonyymi
Terveitä tapauksia. Ei määrätä sairauslomaa eikä buranaa saati bepanteenia.
- Anonyymi
Voisin määrätä tällaiselle terveelle tapaukselle härskiä naista. Olisivat molemmat hyvässä seurassa keskenään.
- Anonyymi
Mitä milloinkin, tilanteesta riippuen, mutta aika negatiivista yleensä.
Tilannetajuton, itseään täynnä, tylsä, huono huumorintaju, ...- Anonyymi
Rahvaanomainen, juntti, tylsä, omasta mielestään hauska/kekseliäs, tylsä, juottoloista näitä löytynee pilvin pimein, ...
- Anonyymi
Joskus niitä, joilla heikko mielikuvitus.
- Anonyymi
Keskenkasvuisten juttuja
- Anonyymi
Ei kiinnosta tuollaset tyypit. Joskus nuorena oli pomona sellanen, jolla oli tapana heittää härskiä läppää, siihenkin tottui vaikka ei tykännyt sellasta.
- Anonyymi
Jääneet murrosikäisten tasolle, myös muilta osiltaan.
- Anonyymi
Vastenmielistä!
- Anonyymi
Mä oon liikkunu paljon miesten
Seuras ainoona naisena ja kuullu noita läppiä usein.
Miehet on nyt sellasia. Itsekin viljelen kaksmielistä läppää tosin hienovaraisempaa kuin miehet. Miehiltä tulee usein vähän ronskimpaa. Jos ei tän palsta ”riston” persiistäni tulee appelsiini ja muuta vielä kovempaa settiä lasketa niin usein kaksmielinen läppä on ihan mun huumorintajuun iskevää.
Tää palstan riston tyyli menee jo yli munkin huumorintajun ronskiudellaan. On ero siinäkin milloin asia alkaa oleen oksettavaa ja milloin vielä hauskaa ja palstan riston nää ”panen
12 v naista” ei oo enää mitenkään kivaa huumoria.
Mäkin oon aika rajuakin läppää saanu kuulla miehiltä etten ihan vähästä laatota mut toi menee yli. - Anonyymi
Vähä-älyisiä ja yksinkertaisia joilla ei ole käytöstapoja. Itte juttelen mielummin rahasta ja syömisestä.
Ihmettelen, miten joku nainen yleensä huolii sellaisen miesreppanan, joka hölöttää alapääjuttuja. Kyllä jokainen nainen oikeasti tietää, että alapääjuttujen kertojat ovat surkimuksia. Heillä lienee heikko koulumenestys.
- Anonyymi
Useimmat naiset eivät huoli.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Useimmat naiset eivät huoli.
Huoliiko joku nainen?? Ihmettelen.
Sitä, että joku ongelma sellaisella täytyy olla, kai sitä muutakin herjaa löytyy. Samaa sarjaa löytyy muinakin variaatioina, kuin alapääjuttuina.
- Anonyymi
Raketit on välillä vaikeita, kiinastahan tulee suurin osa.
- Anonyymi
Ihan ekana tulee mieleen, että ovat raasut puutteessa
- Anonyymi
Ja yrittävät löytää puutteeseen ratkaisun oikein hölmöllä konstilla.
- Anonyymi
Isoilla jutuilla yritetään korvata oma pienuus, yksinkertaisuus ja täydellinen tollous. Tulee vaivautunut olo tuommoisen sivistymättömän seurassa.
- Anonyymi
Inssiporno on aika sietämätöntä, naisinsinööreillä on kestämistä.
- Anonyymi
Nehän on iha persiistä.
- Anonyymi
Naitatti on oikea herkkusieni. Kypsyy minuutissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869