Kun eivät monet Suomen nykynaiset löydä sellaista miestä, jossa olisi hyvän isän ainesta.
Olen kuullut ja lukenut, fiksujen naisten halusta perheen perustamiseen kun vuosikello tikuttää huolestuttavasti. Miestä vaan ei löydy :/
Jotkut naiset turvautuvat Spermapankkiin, jolloin syntyvän lapsen luonne ja ominaisuudet isän puolelta ovat tuntemattomat.
Jotkut naiset ottavat lapsikuumeessaan isäksi jonkun kehnomman tason siittäjän.
Voi, hyvä isä!
7
118
Vastaukset
- Anonyymi
Löytyikö ennen hyviä isiä ?
- Anonyymi
Tuskin kun tätä asiaa edelleen naiset pohtivat, (eli , noiden isiensä jälkeläiset.)
Muuttaisivat nämä naiset esim Lähi-Itään niin tietäisivät hekin oman paikkansa paremmin, ja olisi muuta pohdittavaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuskin kun tätä asiaa edelleen naiset pohtivat, (eli , noiden isiensä jälkeläiset.)
Muuttaisivat nämä naiset esim Lähi-Itään niin tietäisivät hekin oman paikkansa paremmin, ja olisi muuta pohdittavaa.Persurasisti se jaksaa kytätä sopivaa lovea mihin rasismiaan kylväisi.
- Anonyymi
Itseään maailman napana pitävät bimboblondit eivät löydä "isukkeja", muuta kuin "sugar daddeja".
Ne joille oma ulkonäkö, iines-ankka töröhuulet ja vaatteet on kaikki kaikessa
ovat niitä, joita ei kukaan mies harkitse äitiehdokkaaksi.
Fiksut naiset kyllä löytävät fiksun miehen ja fiksu mies fiksun naisen.- Anonyymi
Ollaan samaa mielipuolta.
- Anonyymi
Useimmat naiset sanovat haluan vauvan kanssasi en pane sinua maksamaan
En usko että eivät pane
Täytyy miettiä - Anonyymi
Kohdunvuokraus sopii paremmin 70 naiselle. Ehkä se spermapankin spermakin sinne vuokrakohtuun on parempi kuin etsiä livestä isää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943869Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512752Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741310Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu171256Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101159Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2020941- 46934
- 42856
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt213822Kyllä oli tuas maukkaan näköinen herkkupöytä
Mehta Manin uudenvuoden vastaanottajaisissa: kaöjoo ja nakkia ainakin. Savukallookin tais olla ja sinkkua56690