Kun eivät monet Suomen nykynaiset löydä sellaista miestä, jossa olisi hyvän isän ainesta.
Olen kuullut ja lukenut, fiksujen naisten halusta perheen perustamiseen kun vuosikello tikuttää huolestuttavasti. Miestä vaan ei löydy :/
Jotkut naiset turvautuvat Spermapankkiin, jolloin syntyvän lapsen luonne ja ominaisuudet isän puolelta ovat tuntemattomat.
Jotkut naiset ottavat lapsikuumeessaan isäksi jonkun kehnomman tason siittäjän.
Voi, hyvä isä!
7
126
Vastaukset
- Anonyymi
Löytyikö ennen hyviä isiä ?
- Anonyymi
Tuskin kun tätä asiaa edelleen naiset pohtivat, (eli , noiden isiensä jälkeläiset.)
Muuttaisivat nämä naiset esim Lähi-Itään niin tietäisivät hekin oman paikkansa paremmin, ja olisi muuta pohdittavaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuskin kun tätä asiaa edelleen naiset pohtivat, (eli , noiden isiensä jälkeläiset.)
Muuttaisivat nämä naiset esim Lähi-Itään niin tietäisivät hekin oman paikkansa paremmin, ja olisi muuta pohdittavaa.Persurasisti se jaksaa kytätä sopivaa lovea mihin rasismiaan kylväisi.
- Anonyymi
Itseään maailman napana pitävät bimboblondit eivät löydä "isukkeja", muuta kuin "sugar daddeja".
Ne joille oma ulkonäkö, iines-ankka töröhuulet ja vaatteet on kaikki kaikessa
ovat niitä, joita ei kukaan mies harkitse äitiehdokkaaksi.
Fiksut naiset kyllä löytävät fiksun miehen ja fiksu mies fiksun naisen.- Anonyymi
Ollaan samaa mielipuolta.
- Anonyymi
Useimmat naiset sanovat haluan vauvan kanssasi en pane sinua maksamaan
En usko että eivät pane
Täytyy miettiä - Anonyymi
Kohdunvuokraus sopii paremmin 70 naiselle. Ehkä se spermapankin spermakin sinne vuokrakohtuun on parempi kuin etsiä livestä isää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574932Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813596SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312573SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402243Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962119Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282036Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632023Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja861999Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191488Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051380