Nyt kun Sofia ja Stefan ovat eronneet ja Sofialla haku päällä, etsiikö Sofia Tuurista Vesa Keskistä?
Vesa komea ja varakas mies, tosin varattu mutta tuskin se Sofiaa haittaa.
Vesalla löytyy valuuttaa ja puitteet.
Himoitseeko Sofia Vesa Keskistä?
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Instassa nyt ihana eroottinen video Sofialla, näitä näkisi mielellään enemmän. Sofia olisi hyvä eroottinen malli 🔥
- Anonyymi
Siitä se ura sitten löyty... On jo muutaman vuoden harjoitellut alaa niin puikkoihin vaan Sohvi🙈
- Anonyymi
Sofialla lahjoja selvästi.
- Anonyymi
Toni Nieminenkin on jälleen varattu joten hänkin on poissa laskuista. Jos olisin hän niin nyt iskisin isoon kalaan esim: Jari Tervo ja otsikot huutaisivat hoosiannaa
- Anonyymi
Jari Tervo ja Sofia Belorf on yhtä todennäköinen pari kuin Trump ja Äiti Teresa. Jokainen saa päättää kumpi on kumpi.
- Anonyymi
Martinan seuraava poikkis on Andy McCoy. Muusikko, kuten isänsäkin, naamastaan ihan Maran näköinen ja samanmalliset kropatkin heillä.
- Anonyymi
Martina mainittu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Martina mainittu.
Kalevi Keihänen ja Sofi kaksi 150c- töpykkää ja myös turkit kuin eskimoilla molemmilla.
- Anonyymi
Oisko sikamageeta heilutella kuninkaallisesti Vesan partsilta, kun köyhä kansa kerää tarjouksia kärryihinsä. Kävis tyyliin Thermanssonille pukkaamas amisviiksiin partavaahdot ihan kiitoksena yömaja ajoista. Siis tyyliin näennäisesti hei rikkaasta elämästä.
- Anonyymi
Jospa Sofia nähtäisiin joskus Keskisen ohjelmassa kesäapulaisena. Siinä kyllä joutuu tekemään jonkin verran fyysistä työtä.
- Anonyymi
Tuskin kukaan himoitsee Keskisessä muuta kuin rahaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074609Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734385Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941730- 4031661
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331423Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61109Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531100- 67979
- 56964
- 92938