On se jännä, kun tämäkin huvi halutaan kieltää, tai yritetään kovasti. Kerran vuodessa muutama tunti. Mitenkäs ne eläimet esim. Briteissä pärjää, kun siellä saa ilotulittaa milloinvain, ja jatkuvasti siellä ympäriinsä ammutaan raketteja. Aika itsekästä ajattelua ihmisiltä. Jos omistaa lemmikin, niin sitten on elettävä sen mukaan ja oltava kotona, jos se pelkää. Luulenpa vielä, että niitä jotka pelkää, on aika vähän.
Yksi ainoa yö Suomessa!! :):):)
Ilotulitteet
Anonyymi
4
137
Vastaukset 4
- Anonyymi
Tai sitten se on kateutta, kun joillakin on tosijaan vara laittaa rahaa taivaalle. Itse nautin raketeista kotoa käsin katsellessa.
- Anonyymi
Niimpä, mutta tänä uudenvuoden pommitusta katsellasi kotoasi, oleppa varovainen ikkunasta katsellasi, voipi rojakehtia raketit pitkin seiniä, ei ole lumikinoksia mihinkä tökkäävät raketit pystyyn, että semmosta. on kykkä seinille paukkunut lumisenpinakin uusinvuorsina ja postilaatikot hajonneet.
- Anonyymi
Ilmiannettu 1 ilmoitus.
- Anonyymi
Mikä ilmoitus? Etkö kestä faktoja?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651444
En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58715Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.87677Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203558- 48516
- 37506
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15480- 112473
- 25473
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus46460