Olen tässä yön pimeydessä miettinyt uudelle yöravintola/yökerholle paikkaa ja on alkanut vaikuttaa että Haapavesi olisi oikein mainio paikka moiselle bilepaikalle!
Only Boys Club - Haapavesi
Siellä saisivat kesäillan hämärässä kohdata nuoret (ja miksei varttuneemmatkin) sonnit toisensa, uskon vahvasti että viimeistään syksyllä homma oikein kunnolla jyrähtäisi käyntiin kun rajoitukset helpottavat!
Miltä tämä juuri sinusta tuntuu, alkoiko heti lanteet liikkumaan ja tanssikengät sutimaan?
OBC - Haapavesi
10
87
Vastaukset
- Anonyymi
Hankkijan kiinteistöä oon aatellu.
- Anonyymi
Vaan oispa makee ajatus,tulisin!On kyllä aikoihin eletty kun ei oo edes kapakkaa kylällä,semmosta jossa sais tanssia surut ja murheet pois!
- Anonyymi
Entä naiset?
- Anonyymi
Ne on edessä vaan kun mullilauma rellestää!
- Anonyymi
Eikö se tiipiillä jo ole
- Anonyymi
Marjuska aukaisee jo uuden yökerhon koronan hellittäessä
- Anonyymi
Gay kuppilaako meinasit,onko hoopolassa paljon asiakkaita
- Anonyymi
Mikäli kunnon menot saadaan aikaseksi niin väkeä tulee naapureista, seuraa on aina kaivattu suuntautumisesta riippumatta. Paikkakunnan ahtaudesta /avaruudesta on kiinni virtaako raha tänne paikkakunnan yrittäjille vai naapuripitäjien yrittäjien tileille.
- Anonyymi
Mites korona touhut,otttako levi meinigillä perseet🤣
- Anonyymi
Otattako leviltä mallia
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1127969Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4007133Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804444Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294179Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2022598Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332335- 1002299
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps202019Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11887Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11870