Huomasin kauhukseni ,että eräs ei niin tykätty lääkäriksikin itseään luuleva henkilö on alkanu (vai lienee jo pitempäänkin hoitanu yleislääkärin virkaa ) Yksityisellä sektorilla .Ilmankos jonot ovat jopa kuusi viikkoa tkh:on kun tuokin ilveilee poissaoloillaan kahden keskuksen välillä juosten. Palaa takaisin ja hoida yksi työ se riittääis potilaalle .
Yleislääkärikö??
Anonyymi
5
752
Vastaukset
- Anonyymi
Taidat olla se, jolta paitakin vietiin kesken työpäivän 😁
- Anonyymi
Vietiin alushousutkin ettäs tiedät jos tiellesi sattuu ,
- Anonyymi
Palautettu
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palautettu
On kyllä
- Anonyymi
Lääkäri on lääkäri vaikka ei olisi pidetty henkilö. Ellei kyseessä ole valelääkäri. Vastaanottovirkailijat ovat karkoittaneet minut terveyskeskuksesta ei lääkärit. Miksi pitää olla suosittu ennenkuin saa sanoa mielipiteensä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2743487Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1341889Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3001629- 801472
- 781461
Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta
"MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:531176Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001150Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois711041- 631031
- 221007