Huomasin kauhukseni ,että eräs ei niin tykätty lääkäriksikin itseään luuleva henkilö on alkanu (vai lienee jo pitempäänkin hoitanu yleislääkärin virkaa ) Yksityisellä sektorilla .Ilmankos jonot ovat jopa kuusi viikkoa tkh:on kun tuokin ilveilee poissaoloillaan kahden keskuksen välillä juosten. Palaa takaisin ja hoida yksi työ se riittääis potilaalle .
Yleislääkärikö??
Anonyymi
5
692
Vastaukset
- Anonyymi
Taidat olla se, jolta paitakin vietiin kesken työpäivän 😁
- Anonyymi
Vietiin alushousutkin ettäs tiedät jos tiellesi sattuu ,
- Anonyymi
Palautettu
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palautettu
On kyllä
- Anonyymi
Lääkäri on lääkäri vaikka ei olisi pidetty henkilö. Ellei kyseessä ole valelääkäri. Vastaanottovirkailijat ovat karkoittaneet minut terveyskeskuksesta ei lääkärit. Miksi pitää olla suosittu ennenkuin saa sanoa mielipiteensä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771612Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031611Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869