pitääkö paikkansa tieto?
Toyotaa myyty Joulukuussa 5000kpl
12
<50
Vastaukset
- Anonyymi
mistä tiijät?
- Anonyymi
Palstan röööölipeikko spämmää taas. Toyotaaaaaa rööööööllll trooooool. Miljoonia röllejä, satojatuhansii kunnianloukkauksia. Röööööööööl. Ja vielä kerran. RÖÖÖÖÖÖL
- Anonyymi
Otitko aamukahvit väärästä purkista vai onko elämäsi oikeasti noin tasapainotonta?
- Anonyymi
Joo, 4500 käytettyä.
- Anonyymi
Missä maassa? Japanissako?
- Anonyymi
Variksia on mennyt solkenaan, niillä ei sitten ajella kehäkolmosen ulkopuolella!
- Anonyymi
Onko kaikki loput vanhan mallin Yarikset taas tungettu Suomeen?
- Anonyymi
Sairaimpia palstoja suolessa tämä. Yhden täysin kuuppa sekas olevan hiekkalaatikko. Miksi kukaan aikuinen järkevä ihminen tällaista saastaa lukis.
- Anonyymi
Toyotaa on yleensä rekisteröity vähemmän joulukuussa, kun papat haluavat ensirekisteröinnin tammikuulle.
- Anonyymi
näyttää skodan ja VWaudin ratissa mamut ja papat viihtyvän kun liikenteessä katselee.
TDI raksut heillä alla porisee ja saastee leviää - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
näyttää skodan ja VWaudin ratissa mamut ja papat viihtyvän kun liikenteessä katselee.
TDI raksut heillä alla porisee ja saastee leviääVanhalla autolla pakko ajella, kun ei ole varaa uudempaan.
- Anonyymi
Aloittajalle: Mitä sitte. Mikä uutinen tuo oli.
Minä en ainakaan halua olla missää tekemisissä jonkun massatuotteen kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1128029Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4027214Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804504Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294239Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2032659Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332405- 1032402
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps202069Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-02060Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11947