Onko Imatran fb-ryhmä muuttunut perussuomalaisten mainospalstaksi? Miten persumeininki näkyy ryhmässä.? Sieltä kuulemma poistetaan kaikki postaukset mitkä liittyy kunnan asioihin, Ja moderointi on samanlaista tai vielä jyrkempää sensuuria kuin edellisten ylläpitäjien aikana. Kertokaa kokemuksanne tänne. Risut ja ruusut tänne.
Imatra ryhmän perussuomalainen ylläpito
25
643
Vastaukset
- Anonyymi
Persut on Suomen inhotuin puolue, kertoo Ilta-Sanomien teettämä gallup. Persut itse ilmeisesti ovat ainoita, jotka eivät tajua mistä moinen tilanne johtuu?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000006140704.html - Anonyymi
Onko persuryhmässä pornolaulajaa? Sitä välkkyä mikä fanittaa turkkia?
- Anonyymi
Katkerat heikit eli demarit taas asialla
- Anonyymi
Perseestä koko porukka...siis nää persut :)
- Anonyymi
tai aanoaarot
- Anonyymi
Imatran anonyymit on fiksuja.
- Anonyymi
Eikös ollakkin, kuten sinäkin 🙂
- Anonyymi
Nyt ylläpitäjät taitaa olla demareita? Luulisin.
- Anonyymi
Minua käy etomaan, kun näenkin persuja.
- Anonyymi
Kylläpä oli typrerä kommentti. PS on eri puolilla Suomea tehdyissä kannatusmittauksissa osoittanut äänestäjien mielipiteet ja moni tulee äänestämään perissuomalaista ehdokasta.
- Anonyymi
Muuta en tiiä mut tää P.H on kyllä erikoinen kaveri monella tapaa.
- Anonyymi
Persut nuo yhteiskunnan mädättäjät
- Anonyymi
Se on totta! Vievät suomen perikatoon näillä heidän leikkauksillaan. Vievät duunarin, köyhän ja eläkeläisen vähäiset rahat. Persu on pettänyt äänestäjänsä 99 prosenttisesti.
- Anonyymi
Joko Sunalla on pikavipit maksettu ja omat raha-asiat kunnossa. Syöpäpotilaskin näyttää öyhöttävän entiseen malliin ennen etäispesäkkeiden löytymistä.
- Anonyymi
Imatra ryhmässä on nykyisin ylläpitäjien (ylläpitäjän) diktatuuri, ryhmän säännöissä kohdassa 5, ylläpito voi käyttää HARKINNANVARAISTA PÄÄTÖSVALTAA, elikkä yp käyttää mielivaltaa millä ei ole mitään tekemistä sääntöjen 5 kohdan kanssa.
- Anonyymi
Törkeää!! Polliisi asia!!!
- Anonyymi
Persu pettää varmasti.
- Anonyymi
Kyllä‼️
- Anonyymi
Persu öyhöttää tai on hiljaa julkisesti.
- Anonyymi
Kehitysministeri ville tampio
- Anonyymi
Se Mervi on melkoinen takakireä muikkeli ja oma mielipide löytyy joka asiaan vaikka luulis yp:n pitävän vähän pienempää suuta.
- Anonyymi
JEES
- Anonyymi
Toista se oli silloin kun Pekka oli siellä yp:nä tai Panu 🙂
- Anonyymi
Kiitos Mestari!
Pensa on taas alle kakkosen.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"317462Ikuiset kaipaajat
Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo1434813Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset754456Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään83532Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle
Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m793379Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta453170- 262794
Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla
Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä322651Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html292509Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv882503