Onko heillä 2 kotia vai mitä on tapahtunut?
Bydidem muuttanut
14
7205
Vastaukset
- Anonyymi
Luulen, että Hangossa on Mikolla ehkä kakkoskoti ???
- Anonyymi
Hangossa on huvila.
- Anonyymi
Ovatko eronneet? Ei oo kihlasormusta näkynyt enään pitkään aikaan. Ja diidemillä igssä kuva jossa uusi koti ja kuvaan laitettu äiti-lapsi emoji.. mitähän on käynyt?
- Anonyymi
Niinpä. Joulun näytti kuin olisivat olleet eri paikoissa. Huomasin vain ig että oli laittanut kuvan uudesta asunnosta, mutta Mikko oli edelleen entisessä isossa. Uusivuosi erillään tai ainakin näin stoorista olin katsovinani. Surullista jos homma ei toiminutkaan. Tai sitten on kyseessä joku muu järjestely..
- Anonyymi
Eikö se juuri Didemin pöydän kattauksista näe joka päivä missä mennään. Milloin on lautaset kolmelle, hän, lapsi ja mies ja milloin on vain kahdelle.
- Anonyymi
Yleensä on kahdelle, tiedä sitten, ei varmaan Mikko ole sieltä vakaammasta päästä ja varmaan aika pitkälle mennään Mikon ehdoilla, sääli, jotenkin tykkään Didemin instasta, suht rehellistä kerrontaa ainakin siltä vaikuttaisi........
- Anonyymi
Paremminkin näkee Mikon instassa missä mennään, mutta en ala kinaamaan asiasta. Lähinnä mietin josko jollain on varmaa tietoa. Lautasien määrästä ei voi päätellä mitään, sillä aina ihmiset ei ole samaan aikaan kotona saatikka samassa kaupungissa.
Mutta ig poustaus uudesta asunnosta, 👩👦emojista ja jo pitkään pyhät/lomat erillään laittoi miettimään. - Anonyymi
Mikä kuka Mikko?
- Anonyymi
Mikko on Didemin elättäjä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikko on Didemin elättäjä.
Sukunimi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sukunimi?
Leppänen
- Anonyymi
Koirakin on tulossa. Kummalle koira menee?
- Anonyymi
Ollut koko syksyn väsynyt ja on pitänyt tehdä muutoksia??? Uusi koti. Onko toi asunto joku kommuuni?
- Anonyymi
Eiköhän Didem ja lapsensa ole muuttaneet toiseen kotiin. Tykkään Didemin rehellisestä kerronnasta, ei varmaan helppoa, vaikka rahaa on ja taloudellisesti ei huolta, mutta mutta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1966929- 482609
- 1872189
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101493Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1351484- 741150
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,351081Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241077Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke161049Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44971