Aiemmin kutsunnoissa painoin vain 86 kiloa ja olin 19v nyt olen 21 ja painan vain 226kg...jaksanko juosta kuten muutkin? Niin ja olen siis tyttö.
En saanut lykkäystä inttiin..
4
185
Vastaukset
- Anonyymi
Just sopivat mitat moottorikelkka-lähetiksi.
- Anonyymi
Mäpä sain koska en suostunut liittyä maskistien kultti-uskontoon johon kuuluu maskin kantaminen.
- Anonyymi
Tytöille ei ole kutsuntoja joten aloitappa uusi ketju paremmalla stoorilla.
- Anonyymi
Jaksat varmasti. se on sitä naisenergiaa. Ehkä uusissa kutsunnoissa kannattaa sanoa olevansa vaikka mikä ja enemmänkin sukupolillinentonkin.Tai joku.
KUitenkin sanoisin tulevaisuuteesi, mamupatjana menestyt ehkäpä parhaiten. Kannattaakin VOK:ien läheisyydessä päivystää sateenkaari, tai muuta kylttiä heiluttaen Tiedotta olemassa olostaan. Vaikka sen kyllä läskeistä huomaa ja hajusta.
Jaksat kyllä aikansa lyllertää.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä19611801- 298194
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.586216Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1715146- 434902
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai474480Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1164383- 1183865
- 813353
- 511877