Halata ja katsoa silmiin pussata huulillesi edes kerran... Nähtäispä taas pian nainen kaipaan sua ja sitä hetkeä kun me katsotaan toisiamne silmiin..
Haluisin pitää sua kädestä
Anonyymi
40751
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Tanan räkäpää sä vaan olet etkä mikään mies, et ainakaan minun makuun.
Laita hänelle viestiä ja mene käymään. Noin ihana romantiikka ei saa mennä hukkaan
Jaa a empä voi aloitukseen oikein mitään sanoa.
Minäkään en voi.
Olette naimisissa kumpikin?
No ole jatkossa myös jos olet ollu koko ajan
Tämä on joku peli tietty taas, koitatte höynäyttää jotain pahaa-aavistamatonta uhria
Kun hänet taas näen. Miehen. Tiedän että se heittää sydämen ylösalaisin. Pelkkä ajatuskin näkemisestä heittää. Toivottavasti se vielä tapahtuu. Ja kunpa hänen silmistä ei olisi kaikki sammunut. Sivusta, koska en tiedä kuka ap on.
Milloin näitte viimeksi?
Niin minäkin haluaisin..ihana olisi katsella silmiin ihan ajan kanssa.
Niin minäkin haluan. jos vaan saan ja Hänkin myös haluaa. S-nainen
Kiva koska aloitus on S naiselle ❤️
Kenelle s naiselle tämä?
♥️💚💛💗💗💛, Kunpa me olisimme toistemme Sinä ja Hän, Eihän se täällä kovin usein niin mene, mutta rakastavia ajatuksia sinulle kuitenkin. 😊 On kova ikävä. ♥️
Sannille.
Ei sannille..
Sirke?
on.
Ei ole S-nainen.
Ihana aloittaja. Toivon, että sinun toiveesi toteutuu pian❤
Sinun kanssa oli ihanaa kävellä käsi kädessä ja pussailla kauan...Kyllä siinä ilotulitusraketit näkyi silmissä ja kellot soi korvissa.
Edes kerran? Voisitko avata tätä hieman?
Mikä estää ottamasta kädestä kiinni?
Pieni viaton ele mutta vaikuttava.
Melkein tykkään ilkeistä avauksista enemmän. Näistä tulee paha mieli.
Kenestä puhut nimi?!!!
Jos kirjotat oman nimesi hakuun tulee se esiin kyllä
On suosikki
Taisin tajuta ketä S kaipaat, harvinainen nimi. Taidat kaivata häntä Länsi-Suomi. t. S-nainen, harvinainen myös, mutta etelä-Suomi
Onhan tästä jo aikaa vierähtänyt niin ei varmaan minulle. Ikävä ja mahdottomuus.
Tunnetaanko me?
Ketkä me?
Ei oikeastaan tiedetä juurikaan toisistamme.
Vahvalla pohjalla
Ei mekään.
Oletko M mies?
Lällärimies haluaa ja haaveilee. Tosimies haluaa ja ottaa 👏
Jos olisit hän, en ihmettele, että pelkäät yhteydenottoa. Tuttavuutemme perustuu niin lyhyisiin tapaamishetkiin, että et kai voi luottaa siihen kuvaan, jonka olen antanut itsestäni. Etkä tiedä paljoakaan elämästäni. Pelkaat varmaan, että olenkin toisenlainen. Ymmärrän hyvin.
Minulle tuli idea, millä saisit selvitettyä paljon. Jos sinulla olisi tuttu, johon voit ehdottomasti luottaa, niin etkö voisi pyytää häntä juttelemaan kanssani ja kysymään kysymyksiä, jotka sinä haluaisit kysyä. Näin saisit paljon tietoa, joka auttaisi sinua päättämään haluatko tavata minua vielä. Tilanteemme on vaikea. Sen tiedostamme, mutta sydämeni kertoo, että sinulla on tunteita, niinkuin minullakin -ollut jo kauan-. Tiedät kyllä, kuinka kauan on "kauan". Toivon, että huomaat tämän viestin ja intuitiosi pelaa. Voin kyllä vastata tarkentaviin kysymyksiin.
:)
Sielläkö mestassa luotettavia...? Huhhuh...
Oletko M mies?