Pullistelija

Anonyymi

Narsisti keskittyy pullisteluun hän on kuin sammakko joka täyttää poskipussinsa ilmalla hämätäkseen muita että onkin isompi. Jos narsistilla on rahaa hänellä on kaikenlaisia ostettuja egonjatkeita jotka ovat turhia sinänsä, jos narsisti on köyhä hän pullistelee itsellään, kuvitelluilla sukulaissuhteilla ja ystävyyssuhteilla, ne eivät maksa mitään ja ovat hänelle jatke tynkäegoon.
Narsisti jos auttaa muita, hän tekee sen, ei siksi että olisi oikeasti asioista vastuussa, vaan siksi että ettei vastuuta silloin oikeasti hänellä ole. Ei haittaa vaikka toisen asiat menisivät katastrofaalisesti pieleen, hän seuraa vain sivusta ja sorkkii asioita ulkopuolisena.

3

189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niinpä! Kaikki kummalliset ihmiset ovat narsisteja.

      • Anonyymi

        Eivät ole.


    • Anonyymi

      Narsisti on kuin pikkulapsi joka vaatii huomiota. Jos ei sitä saa, hän alkaa mököttämään ja kerjää täten huomiota. Jos häntä ei noteerata, hän pitää kaikkia inhottavina ihmisinä jotka tekevät hänelle hallaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä

      Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin
      Rovaniemi
      17
      1707
    2. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      447
      1418
    3. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      308
      1299
    4. kukaan ei pakota kasteeseen..

      Kommentointi estetty, joten kommentoin tähän.Kukaan ei pakota pakkokasteesta puhuvaa kastamaan lastansa.Noloa edes ehdot
      Kaste
      400
      1005
    5. Miesmäinen vanha nainen joka kulkee lastenvaunujen kanssa

      Mikähän kaheli tämä yks kaupungilla karvahattu päässä kulukeva vanha eukko on joka työntää lastenvaunuja. Onhan sitte
      Kuhmo
      18
      970
    6. Ethän leiki kanssani J- mies

      Jos oletkin joku pelimies, jolla monia vaihtoehtoja, katkon kylmästi yhteyden. En jaksa sellaisia miehiä.
      Ikävä
      100
      943
    7. Molemmat päät

      aivan tulessa😫 Miksi pitää ihmisen tällaisesta kärsiä??? Jos koko ajan pnettaa, niin miksi sitä seksiä ei voi sitten s
      Ikävä
      117
      853
    8. Kasteen merkityksestä ihmiselle

      Jeesuksen hyvä ystävä Nikodemus meni heti Jeesuksen kasteen jälkeen kysymään häneltä kasteen merkityksestä ihmiselle. J
      Kaste
      401
      809
    9. Liikenne onnettomuus

      Luin juuri Ampparista Konneveden kauheasta onnettomuudesta jossa menehtyi 60-luvulla syntynyt mies. Onko kellään tarkemp
      Konnevesi
      6
      790
    10. Mari Rantanen eroa! Lausunnot vapun pahoinpitelystä ovat järkyttäviä!

      Poliisiministerin, eli sisäministeri Mari Rantasen on syytä erota!
      Maailman menoa
      126
      770
    Aihe