Jos oot ollu osastolla tai muussa sairaanhoidossa anoreksian takia niin ootko onnistunu senjälkeen laihduttamaan uudelleen? Ite oon vielä osastolla mutta pitäis vissiin alkaa kohta pääsemään pois. (Mutta meen syömishäiriö päiväyksikköön ja sen jälkeen polikäynneille.) Elikkä jos oot onnistunu ni miten, koska mun vanhemmat on ainaki tosi tiukkoja ja vahtii kokoajan ni miten pystyn laihduttamaan niiltä huomaamatta?
Osaston jälkeinen laihdutus
Anonyymi
4
294
Vastaukset
- Anonyymi
Muuttamalla pois kotoa.Nykyään aika moni nuori muuttaa pois kotoa kun eivät tule vanhempien kanssa toimeen.Sano että haluut muuttaa pois koska tarttet omaa tilaa.
- Anonyymi
en saa just sen takii et sit ne ei voi vahtii:/
- Anonyymi
Testaa piilottaa ruokaa tintdikoihin;) toimii mulla! Tai sit lähet kaupungille ”syömään” eli lenkille
- Anonyymi
Vieläkö jotkut kirjoittaa tänne? Tosi kiva et erehdyin lukeen tätä palstaa. Moi vaan sullekki
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El886435MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny425506Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.624319NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun784198Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja733955Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.801327- 781167
- 3281145
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32910Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is288833