Onhan keskustelu hankalaa. Sanaris ei saa vaihfettua palvelintarjoajaa tai ei saa sitä päivittäämään sertifikaatia. Jatkuvadti tulee
"Yhteytesi ei ole täysin suojattu
Tämä sivusto käyttää vanhentunutta tietoturvamääritystä, joka voi paljastaa tietosi (esim. salasanat, viestit tai credit-kortit), kun ne lähetetään sivustolle.
NET::ERR_SSL_OBSOLETE_VERSION
Tämä sivusto ladattiin TLS 1.0:lla tai TLS 1.1:llä. Ne ovat vanhentuneet ja poistetaan käytöstä tulevaisuudessa. Kun ne poistetaan käytöstä, käyttäjät eivät voi enää ladata tätä sivustoa. Palvelimen pitäisi ottaa käyttöön TLS 1.2 tai uudempi versio.
Siirry sivustoon .. (tämä ei ole turvallista)"
Tämän sivun robotti on todella ärsyttävä samoin ikävästi väliin pomppaavat mainokset.
Foorumisivustoni toimii hitaasti (pitäisi vaihtaa palveluntarjoajaa) eikä kukaan viitso kommentoida.
Ylilauta on käyttökelvoton.
Chatissa on jsilloin tällöin kommentteja.
Huonosti toimivat keskustelusivustot
0
89
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1776764Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1153204Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041895- 191689
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am641676Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.11569"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?381556Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151363Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111320- 651265
