Ei enää mitään

Anonyymi

älkää jatkako enää, antakaa ihmisen elää rauhassa. Ette kysyneet koskaan lupaa ja olette kauan aiheuttaneet suurta kärsimystä, joka vie kohta lopulliseti terveyden. Silkkaa kiusaamista, siltä se on tuntunut kauan! Käsittämätöntä toimintaa, kun ihminen jotuu olemaan tyhjänpanttina, kun elämää häiritään monin eri tavoin!

3

52

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sinua ei kukaan kiusaa. Elä ja ole rauhassa.

      • Anonyymi

        Ok kiitos ja saan olla muitten kanssa normaalisti eikä mitään rajoitteita tule enää minulle??? Ja saan olla suhteessa jonku muun kanssa????


    • Anonyymi

      Ne on ne katkerat palstapentit jotka kiusaa muita. Oikeessa elämässä ne luikkii pakoon ja on piilossa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      134
      8989
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      673
      5264
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      26
      3556
    4. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      36
      2444
    5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      2
      1999
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      132
      1797
    7. 68
      1793
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      228
      1582
    9. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      138
      1397
    10. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      28
      1152
    Aihe