älkää jatkako enää, antakaa ihmisen elää rauhassa. Ette kysyneet koskaan lupaa ja olette kauan aiheuttaneet suurta kärsimystä, joka vie kohta lopulliseti terveyden. Silkkaa kiusaamista, siltä se on tuntunut kauan! Käsittämätöntä toimintaa, kun ihminen jotuu olemaan tyhjänpanttina, kun elämää häiritään monin eri tavoin!
Ei enää mitään
Anonyymi
3
69
Vastaukset
- Anonyymi
Sinua ei kukaan kiusaa. Elä ja ole rauhassa.
- Anonyymi
Ok kiitos ja saan olla muitten kanssa normaalisti eikä mitään rajoitteita tule enää minulle??? Ja saan olla suhteessa jonku muun kanssa????
- Anonyymi
Ne on ne katkerat palstapentit jotka kiusaa muita. Oikeessa elämässä ne luikkii pakoon ja on piilossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417417Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393851Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172168- 381428
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261427- 331362
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3391186Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141992Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23928Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7907