Täällä ei nimiä voi sanoa, mutta joitakin Dubain kävijöitähän on jäänyt tästä touhusta kiinni. Uskon, että aika moni on ssanut rahallisia, huomattaviakin summia, yöstä. Tiedän muutaman noista tyrkyistä tätä harrastaneen täällä Suomessakin ulkomaiden lisäksi.
Julkkis escortit
31
1439
Vastaukset
- Anonyymi
Säälittävää
- Anonyymi
Muistan kyllä, että näistä Dubaissa kävijöistä oli juttua. Voiko olla totta vai keksittyä? Jotkut Suomalaiset naiset kuulemma olisivat tienanneet isojakin summia, jos suostuvat miellyttämään näitä rikkaita miehiä siellä. Pitää kyllä olla aika kova tyyppi, että tällaiseksi leikkikaluksi ryhtyy. Joillekin se raha ilmeisesti merkitsee enemmän kuin itsekunnioitus.
- Anonyymi
Pidetään peukkuja vaan, et tienavat hyvin eihän se meiltä ole pois ollenkaan.
- Anonyymi
Toiset naiset elättävät itsensä kokonaan miehillä ja heillä ei varmaankaan ole helppo elämä.Kyllä naisella pitää olla koulutus, ettei tarvitse miehiltä rahoja ansaita.
- Anonyymi
Siellä päin sugar daddyt maksavat varmasti paljon tytöille.
- Anonyymi
Tonni käteen, normaalia seksiä tunti, jossa itsekin saa orkut jonkun miellyttävän vanhemman miehen kanssa. Hyvä tunti liksa:)
- Anonyymi
Nikki Sixxin kirjasta löytyy pari tapausta suomi mimmeistä. Toinen sijoittuu Dubaihin. Ja juttu perustuu kirjaan ja ko. naisten sen aikaisiin vihjailuihin lehdessä. En ole mukana kuitenkaan ollut varmistamassa.
- Anonyymi
Kyllä suurin osa Dubain kävijöistä
- Anonyymi
Että niin siltikö sinne Dubaihin on tungosta???
- Anonyymi
Polttaa polttaa. 😟😟🥺
- Anonyymi
Helppoa rahaa, kun saa maksun siitä mitä tekee Suomessa ilmaiseksi.
- Anonyymi
Dubaissa näkee niin upeita naapurimaan naisia, meidän martat jää kyllä toiseksi.
- Anonyymi
Se on muuten niin totta !!!!!
- Anonyymi
Ei tarvi mennä , kuin naapurimaahan, niin niitä näkee.
Ei tartte Dubaihin asti lähteä...
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2333060Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b2202698Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1221343Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411288Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin91179- 721176
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3051165Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721111Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831075Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211055