Täällä ei nimiä voi sanoa, mutta joitakin Dubain kävijöitähän on jäänyt tästä touhusta kiinni. Uskon, että aika moni on ssanut rahallisia, huomattaviakin summia, yöstä. Tiedän muutaman noista tyrkyistä tätä harrastaneen täällä Suomessakin ulkomaiden lisäksi.
Julkkis escortit
31
1419
Vastaukset
- Anonyymi
Säälittävää
- Anonyymi
Muistan kyllä, että näistä Dubaissa kävijöistä oli juttua. Voiko olla totta vai keksittyä? Jotkut Suomalaiset naiset kuulemma olisivat tienanneet isojakin summia, jos suostuvat miellyttämään näitä rikkaita miehiä siellä. Pitää kyllä olla aika kova tyyppi, että tällaiseksi leikkikaluksi ryhtyy. Joillekin se raha ilmeisesti merkitsee enemmän kuin itsekunnioitus.
- Anonyymi
Pidetään peukkuja vaan, et tienavat hyvin eihän se meiltä ole pois ollenkaan.
- Anonyymi
Toiset naiset elättävät itsensä kokonaan miehillä ja heillä ei varmaankaan ole helppo elämä.Kyllä naisella pitää olla koulutus, ettei tarvitse miehiltä rahoja ansaita.
- Anonyymi
Siellä päin sugar daddyt maksavat varmasti paljon tytöille.
- Anonyymi
Tonni käteen, normaalia seksiä tunti, jossa itsekin saa orkut jonkun miellyttävän vanhemman miehen kanssa. Hyvä tunti liksa:)
- Anonyymi
Nikki Sixxin kirjasta löytyy pari tapausta suomi mimmeistä. Toinen sijoittuu Dubaihin. Ja juttu perustuu kirjaan ja ko. naisten sen aikaisiin vihjailuihin lehdessä. En ole mukana kuitenkaan ollut varmistamassa.
- Anonyymi
Kyllä suurin osa Dubain kävijöistä
- Anonyymi
Että niin siltikö sinne Dubaihin on tungosta???
- Anonyymi
Polttaa polttaa. 😟😟🥺
- Anonyymi
Helppoa rahaa, kun saa maksun siitä mitä tekee Suomessa ilmaiseksi.
- Anonyymi
Dubaissa näkee niin upeita naapurimaan naisia, meidän martat jää kyllä toiseksi.
- Anonyymi
Se on muuten niin totta !!!!!
- Anonyymi
Ei tarvi mennä , kuin naapurimaahan, niin niitä näkee.
Ei tartte Dubaihin asti lähteä...
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen
Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o4104939Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit4953144Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen
Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin1292641Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2442605Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.
Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.1952583"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –841724Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6261622Huumeliika mellastaa Suomussalmella
Varastanut S-marketissa, jopa kolme kertaa päivässä. Päätekijä pitänyt kuumeorjanaan naistaan useita vuosia. Mies potki161454Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4791375Ihana sinä (m)
Oispa kiva nähdä sua. Uskomatonta, miten paljon sä pyörit mun ajatuksissa. Oonkohan mä sun mielessä? Haluaisitko nähdä v461171