Täällä ei nimiä voi sanoa, mutta joitakin Dubain kävijöitähän on jäänyt tästä touhusta kiinni. Uskon, että aika moni on ssanut rahallisia, huomattaviakin summia, yöstä. Tiedän muutaman noista tyrkyistä tätä harrastaneen täällä Suomessakin ulkomaiden lisäksi.
Julkkis escortit
31
1411
Vastaukset
- Anonyymi
Säälittävää
- Anonyymi
Muistan kyllä, että näistä Dubaissa kävijöistä oli juttua. Voiko olla totta vai keksittyä? Jotkut Suomalaiset naiset kuulemma olisivat tienanneet isojakin summia, jos suostuvat miellyttämään näitä rikkaita miehiä siellä. Pitää kyllä olla aika kova tyyppi, että tällaiseksi leikkikaluksi ryhtyy. Joillekin se raha ilmeisesti merkitsee enemmän kuin itsekunnioitus.
- Anonyymi
Pidetään peukkuja vaan, et tienavat hyvin eihän se meiltä ole pois ollenkaan.
- Anonyymi
Toiset naiset elättävät itsensä kokonaan miehillä ja heillä ei varmaankaan ole helppo elämä.Kyllä naisella pitää olla koulutus, ettei tarvitse miehiltä rahoja ansaita.
- Anonyymi
Siellä päin sugar daddyt maksavat varmasti paljon tytöille.
- Anonyymi
Tonni käteen, normaalia seksiä tunti, jossa itsekin saa orkut jonkun miellyttävän vanhemman miehen kanssa. Hyvä tunti liksa:)
- Anonyymi
Nikki Sixxin kirjasta löytyy pari tapausta suomi mimmeistä. Toinen sijoittuu Dubaihin. Ja juttu perustuu kirjaan ja ko. naisten sen aikaisiin vihjailuihin lehdessä. En ole mukana kuitenkaan ollut varmistamassa.
- Anonyymi
Kyllä suurin osa Dubain kävijöistä
- Anonyymi
Että niin siltikö sinne Dubaihin on tungosta???
- Anonyymi
Polttaa polttaa. 😟😟🥺
- Anonyymi
Helppoa rahaa, kun saa maksun siitä mitä tekee Suomessa ilmaiseksi.
- Anonyymi
Dubaissa näkee niin upeita naapurimaan naisia, meidän martat jää kyllä toiseksi.
- Anonyymi
Se on muuten niin totta !!!!!
- Anonyymi
Ei tarvi mennä , kuin naapurimaahan, niin niitä näkee.
Ei tartte Dubaihin asti lähteä...
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut ja Tall poppy -syndrooma
Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky685204Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa
Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va2614299Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla
nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty983918Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta
ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,1622289Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.331633Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar651351Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!
Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk6989Ajattelen sinua
Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii37933- 94889
entäs jos yhtenä päivänä kävisi niin
että miehet vaan yhtäkkiä kollektiivisesti kyllästyisivät ja lopettaisivat naisten palvelemisen ja naiset saisivat pärjä137867