Julkkis escortit

Anonyymi

Täällä ei nimiä voi sanoa, mutta joitakin Dubain kävijöitähän on jäänyt tästä touhusta kiinni. Uskon, että aika moni on ssanut rahallisia, huomattaviakin summia, yöstä. Tiedän muutaman noista tyrkyistä tätä harrastaneen täällä Suomessakin ulkomaiden lisäksi.

31

1425

    Vastaukset

    • Anonyymi

      Säälittävää

    • Anonyymi

      Muistan kyllä, että näistä Dubaissa kävijöistä oli juttua. Voiko olla totta vai keksittyä? Jotkut Suomalaiset naiset kuulemma olisivat tienanneet isojakin summia, jos suostuvat miellyttämään näitä rikkaita miehiä siellä. Pitää kyllä olla aika kova tyyppi, että tällaiseksi leikkikaluksi ryhtyy. Joillekin se raha ilmeisesti merkitsee enemmän kuin itsekunnioitus.

      • Anonyymi

        Pidetään peukkuja vaan, et tienavat hyvin eihän se meiltä ole pois ollenkaan.


      • Anonyymi

        Toiset naiset elättävät itsensä kokonaan miehillä ja heillä ei varmaankaan ole helppo elämä.Kyllä naisella pitää olla koulutus, ettei tarvitse miehiltä rahoja ansaita.


    • Anonyymi

      Siellä päin sugar daddyt maksavat varmasti paljon tytöille.

      • Anonyymi

        Tonni käteen, normaalia seksiä tunti, jossa itsekin saa orkut jonkun miellyttävän vanhemman miehen kanssa. Hyvä tunti liksa:)


    • Anonyymi

      Nikki Sixxin kirjasta löytyy pari tapausta suomi mimmeistä. Toinen sijoittuu Dubaihin. Ja juttu perustuu kirjaan ja ko. naisten sen aikaisiin vihjailuihin lehdessä. En ole mukana kuitenkaan ollut varmistamassa.

      • Anonyymi

        Kyllä suurin osa Dubain kävijöistä


      • Anonyymi

        Että niin siltikö sinne Dubaihin on tungosta???


    • Anonyymi

      Polttaa polttaa. 😟😟🥺

      • Anonyymi

        Helppoa rahaa, kun saa maksun siitä mitä tekee Suomessa ilmaiseksi.


    • Anonyymi

      Dubaissa näkee niin upeita naapurimaan naisia, meidän martat jää kyllä toiseksi.

      • Anonyymi

        Se on muuten niin totta !!!!!


      • Anonyymi

        Ei tarvi mennä , kuin naapurimaahan, niin niitä näkee.
        Ei tartte Dubaihin asti lähteä...


    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      268
      9409
    2. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      5
      2811
    3. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      245
      2028
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      105
      1940
    5. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      144
      1447
    6. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      71
      1438
    7. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      131
      1363
    8. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      93
      1016
    9. Uusi mahdollisuus

      Mitä tekisit toisin, jos saisit siihen mahdollisuuden?
      Ikävä
      71
      931
    10. Odotanko ihan

      Turhaan jotain välillemme?
      Ikävä
      40
      848
    Aihe