Täällä ei nimiä voi sanoa, mutta joitakin Dubain kävijöitähän on jäänyt tästä touhusta kiinni. Uskon, että aika moni on ssanut rahallisia, huomattaviakin summia, yöstä. Tiedän muutaman noista tyrkyistä tätä harrastaneen täällä Suomessakin ulkomaiden lisäksi.
Julkkis escortit
31
1448
Vastaukset
- Anonyymi
Säälittävää
- Anonyymi
Muistan kyllä, että näistä Dubaissa kävijöistä oli juttua. Voiko olla totta vai keksittyä? Jotkut Suomalaiset naiset kuulemma olisivat tienanneet isojakin summia, jos suostuvat miellyttämään näitä rikkaita miehiä siellä. Pitää kyllä olla aika kova tyyppi, että tällaiseksi leikkikaluksi ryhtyy. Joillekin se raha ilmeisesti merkitsee enemmän kuin itsekunnioitus.
- Anonyymi
Pidetään peukkuja vaan, et tienavat hyvin eihän se meiltä ole pois ollenkaan.
- Anonyymi
Toiset naiset elättävät itsensä kokonaan miehillä ja heillä ei varmaankaan ole helppo elämä.Kyllä naisella pitää olla koulutus, ettei tarvitse miehiltä rahoja ansaita.
- Anonyymi
Siellä päin sugar daddyt maksavat varmasti paljon tytöille.
- Anonyymi
Tonni käteen, normaalia seksiä tunti, jossa itsekin saa orkut jonkun miellyttävän vanhemman miehen kanssa. Hyvä tunti liksa:)
- Anonyymi
Nikki Sixxin kirjasta löytyy pari tapausta suomi mimmeistä. Toinen sijoittuu Dubaihin. Ja juttu perustuu kirjaan ja ko. naisten sen aikaisiin vihjailuihin lehdessä. En ole mukana kuitenkaan ollut varmistamassa.
- Anonyymi
Kyllä suurin osa Dubain kävijöistä
- Anonyymi
Että niin siltikö sinne Dubaihin on tungosta???
- Anonyymi
Polttaa polttaa. 😟😟🥺
- Anonyymi
Helppoa rahaa, kun saa maksun siitä mitä tekee Suomessa ilmaiseksi.
- Anonyymi
Dubaissa näkee niin upeita naapurimaan naisia, meidän martat jää kyllä toiseksi.
- Anonyymi
Se on muuten niin totta !!!!!
- Anonyymi
Ei tarvi mennä , kuin naapurimaahan, niin niitä näkee.
Ei tartte Dubaihin asti lähteä...
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt333164Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.441579Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö19991Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32979- 59943
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22938Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37850Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36813Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173793- 48709