alanya 04-05?

ketään käyny alanyassa viime vuonna ja tän vuoden puolella? onko hinnat noussu viimevuodesta?
onko uusia bilemestoja ;)??
2491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oo mun mielestä ainekaan hinnat noussu. Olin siellä sekä viime vuonna muutaman kerran ja joulu-tammikuun vaihteessa pari viikkoa. Muutaman viikon päästä olis taas lähtö..... Eli tervemenoa vaan!

Äänestä

Olin kesällä 3kk ja lokakuussa 3 viikkoa. Tänä vuonna olin siellä 2kk. Mielestäni hinnat ovat aivan samat kuin ennenkin.Eikä rahauudistus vaikuttanut hintoihin millään lailla. Ennen turistikautta tässä tänä vuonna joidenkin tuotteiden hinnat jopa hieman laskenet,esim. vaatteet,kengät kun siellä oli alennusmyynnit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mira kirjoitti:

ketään käyny alanyassa viime vuonna ja tän vuoden puolella? onko hinnat noussu viimevuodesta?
onko uusia bilemestoja ;)??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu