Ihan kauhea ikävä. Sydäntä puristaa, vatsaan koskee ja hengittäminen sattuu. Tähän auttaa vaan se, kun harrastan liikuntaa niin, että en pysty ajattelemaan. Hyvä puoli tässä on, että oon pian tosi hyvässä kunnossa. Kyllä mä unohdan, kyllä mä pääsen eteenpäin, kyllä mä pääsen irti. On pakko.
Fyysistä kipua
15
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Olet hereillä vielä, miten ois yömyssy vielä...?
- Anonyymi
Mä en juo.
- Anonyymi
Ja olisin todella pian paikalla koska you know me. D-geeni ;)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja olisin todella pian paikalla koska you know me. D-geeni ;)
Ura Shellillä oli mielenkiintoista aikaa...
- Anonyymi
Kyllä ikävä ajan myötä helpottuu. Tee asioita joista nautit ja joista saat voimia huomiseen.
- Anonyymi
Oletko mielestäsi järkevä?
- Anonyymi
Pääset irti lupaan, että pääset.
- Anonyymi
Voisin viedä sun ikävän, vaan tilalle tulisi Rakkaus,
ja sydämesi tikkaisi, kuin palokärki.
kuinkas sitten?- Anonyymi
Olenko sittenkin Tikka?
- Anonyymi
Snadi Hani, Unelmien Honey Bunny..
Olis kyl aika erikoista ja yllättävää tietenkin..
Mutta ihanaa.. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Snadi Hani, Unelmien Honey Bunny..
Olis kyl aika erikoista ja yllättävää tietenkin..
Mutta ihanaa..mene itsees
knäppäile itsees KÄKÄ
- Anonyymi
Mä tunnen tasan samoin. Enkä ole keksinyt kuin saman lääkkeen, urheilun. Loppuajan sattuu ja ahdistaa niin paljon. Tsemppiä, et ole yksin!
- Anonyymi
Se on sinun sisin mikä taistelee, jos ajatuksista kyse.
Egosi on häviämässä (kuvittele se olentona) sekä mieli ja he taistelevat sinua vastaan pitääkseen arvovaltansa yllä.
Tässä ei ole kyseessä mikään ihastuminen ihmiseen, vaan sinun sisin ja Oivaltaminen että et tarvitse egoasi, etkä halua tehdä asioita niinkuin mieli haluaa vaan sinä haluat sydämmestä. - Anonyymi
Kannattaa lopettaa
- Anonyymi
Se ei lopu koskaan. 10 vuotta kiduttavaa ikävää! Kuolinvuoteellakin tuskailen, etten puhunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2123966Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii642528Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3922336- 472253
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151305Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561267
- 751223
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251146