Nyt on jossain bitti poikittain.
Kun avoinna on asiakirja A ja samaan aikaa pitäisi avata asiakirja B, asiakirja A sulkeutuu. Mitä hittoa ? Mitään asetuksia en ole muuttanut.....kun en osaa, en koske;)
Käytössä on MS Office 97 Home & Student
Nyt olisi hyvät neuvot tarpeen.
Vain yksi asiakija auki ?
Anonyymi
5
1199
Vastaukset
- Anonyymi
Siis käytössä Office 2007....
- Anonyymi
Jos on tapahtunut jonkun päivityksen jälkeen niin siinä varmaan syy.....?
- Anonyymi
Office 2007:n tuki päättyi 10. lokakuuta 2017.
Eipä ole ihme jos ei toimi.- Anonyymi
Aloittaja vaihtoi Open Office ohjelmaan, toimii kuten pitääkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloittaja vaihtoi Open Office ohjelmaan, toimii kuten pitääkin.
Hyvä niin. Seuraavaksi varmaan vaihtaa Linuxiin samalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2295111
- 403405
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.352918Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412793- 252448
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682276Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192188Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311820Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411772Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.831438