En ikinä tule hyväksymään. Jos väkisin minut haluaa niin luopukoon niistä. Muuten ei tule mitään minun kanssani, ikinä!
Joten pitäköön tunkkinsa. Enemmin olen vaikka ikuisesti sinkku kun sellaiseen alan.
Toisen miehen lapsia
15
58
Vastaukset
- Anonyymi
Toisen miehen? Montako miestä sinä tarviit?
- Anonyymi
Juu varmasti joku äiti luopuu lapsistaan tuollaisen tontun takia heh
- Anonyymi
Lapsistani en luovu koskaan. Vaan ei hätää kohta ne onkin jo aikuisia. Tosin en siltikään halua kumppania joka ei hyväksy mun lapsia.
- Anonyymi
Et voi oikeasti olettaa, että joku luopuisi sinun takia lapsistaan. Jopa minä lapseton sen tiedän :)
- Anonyymi
En oleta en. Ajattelin vain kertoa sen ihan niinkuin "tiedoksi vaan".
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En oleta en. Ajattelin vain kertoa sen ihan niinkuin "tiedoksi vaan".
Niillä lapsilla varmasti on jo oma isä. Voithan sä tapailla äitejä silloin kun lapset on isällään. Mutta tuollaista ei oikeasti voi edes ehdottaa. Se on moraalitonta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niillä lapsilla varmasti on jo oma isä. Voithan sä tapailla äitejä silloin kun lapset on isällään. Mutta tuollaista ei oikeasti voi edes ehdottaa. Se on moraalitonta.
Sanoisin pikemmin näin päin ... jos nainen on noin vaan valmis lapsistaan luopumaan, niin onnea vaan alottajalle sellasen vaimokkeen kanssa. Sitä tulet tarvimaan ja paljon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sanoisin pikemmin näin päin ... jos nainen on noin vaan valmis lapsistaan luopumaan, niin onnea vaan alottajalle sellasen vaimokkeen kanssa. Sitä tulet tarvimaan ja paljon.
Heti käänsit asian naista vastaan. Niin suomalaista. Ongelma on nyt tuo aloittaja eikä kukaan nainen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Heti käänsit asian naista vastaan. Niin suomalaista. Ongelma on nyt tuo aloittaja eikä kukaan nainen.
Sori vaan, mutta mun silmiini normaali nainen ei vaihtaisi omia lapsiaan mieheen.
- Anonyymi
eihän sua kukaan halua muutenkaan joten ei tuokaan tule sitten ongelmaksi. hyvää loppuelämää tyhmä!
- Anonyymi
Kuka tuollaisen idiootin edes haluaisi. Olet mustasukkainen ja valmiiksi pirullinen. Et ole ansainnut omien, saati toisen lapsien kunnioitusta.
- Anonyymi
turhaan tuota mietit yli 40 vuotias neitsyt. eiköhän se jatku sulla naisten kanssa samaa rataa eli nolla kappaletta saldo tulevaisuudessaki.
- Anonyymi
Kuulostaa hyvältä. ex pitää huolen siitä että en pääse tapaamaan lapsia, niin olen täysi sinkku nyt...
- Anonyymi
Kyllä sä pääset lasten luokse ja se ei ole muitten päätettävissä. Ja kyllä lapset kuuluu aina hyväksyy siinä missä puolison hyväksyy nii pitää myös kelpaa lapset samaan pakettiin. En todellakaan ikinä hyväksyisi että kukaan jättää omia lapsia minkään syyn vuoksi ja älä anna kenenkään määräillä sinua kun et ole yhdessä sen sun exän kanssa nii sille ei todellakaan kuulu sun asiat ikinä. Ja hän ei sanele sinulle ehtoja eikä tahtoja ikinä. Se huoltajuus on joku paperi pala. Jos se sun exä ei ole ymmärtänyt että sun kanssa ei saa olla missään tekemisissä eikä sanele sinulle yhtään mitään niin hän saa kestää seuraukset. Annatko vielä hänen päättää koska näet lapsia????? Annatko hänen sanella niille muille mitä paperissa lukee. Tiedät etten hyväksy tota. Ikinä en hyväksy että jätät sun lapset.
- Anonyymi
Et oo ikinä mikää sinkku paina pipoos se
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö26510025K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon2015734Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1685298PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *764923Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot73193Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe12576- 2122489
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.122299Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell3562063- 241895