Uusi Corolla hybrid style nyt ja siinä on led-valonauha sisustassa ovipaneeleissa, joskin sen valaistusvoimakkuus on todella alhainen pimeällä. Jalkatilassa ei ole lainkaan valaistusta. Kuuluisiko tässä malllissa olla sellainen? Auton asetuksista en ole löytänyt sellaisen valikkoa. Entäs ajovalojen korkeussäätö, joutuuko säädön tekemään itse säätörullalla vaikka valot on Bi-Ledit? Kojelaudan vasemmassa reunassa on säätörulla, mutta aiemmissa täyslediautoissa oli automaattinen säätö.
Uusimmassa Corollassa valaistus jalkatilassa ja ajovalon korkeussäätö?
7
149
Vastaukset
- Anonyymi
Ohjekirjat olet varmaankin jo katsonut eikä vastauksia sieltä löytynyt?
- Anonyymi
Uuden Corollan ohjekirja on kyllä paksu, mutta sisältää vain kaikkea epäolennaista satojen sivujen verran. Ohjekirjassa on kaikki mahdolliset ja mahdottomat malliversiot ja lopputuloksena speksien/tiedon löytäminen omasta autosta on hyvin hankalaa. Arvonsa käyttöohjekirjalle 5/10. Vitionen siitä että auton mukana toimitettiin ohjekirja, mutta sisältö on ihan **skaa.
- Anonyymi
säätörulla....jos siellä on sellainen niin voisi olettaa että japanin suunnittelija ei ole sitä sinne turhaan laittanut.
- Anonyymi
Juu ja siinä taitaa myös olla ratti ja kääntyvät etupyörät, vai muistanko oikein.
- Anonyymi
Ei kai sen pitäisi enää kenellekään olla yllätys, että Toyota käyttää aina halvinta osaa ja elektroniikkaa ja halvinta toteutusta kaikessa.
- Anonyymi
Sama juttu puhelimissa, Apple teettää iPhonet Kiinassa kaikkein halvemmista osista ja halvimmalla työvoimalla mitä maapallolta löytyy. Ja jälki on sen mukaista.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?837111Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267063Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1096168Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455414Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845238Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635205Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405108Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274595Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv173477Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003390