Ei kellään olis tietoo et mikä olis Audissa kun painaa jarrua nii vasemman puolen vilkku palaa samalla.. Onko joku sulake tai joku?
Jarrua painaessa
13
176
Vastaukset
- Anonyymi
mulla audi a4 vm -09, ku jarrua painaa nii takaluukku aukee, eikä kukaa löydä vikaa ? joku näsä sano et paras korjaamo o autokauppa.
- Anonyymi
Vetokoukun johtosarja aiheuttaa ongelman. Jos nypit tuon johtosarjan irti mikä autossasi on, vika poistuu.
Ihan arvaus, googletuksen perusteella.- Anonyymi
Ihan vaan vetokoukun pistorasiasta se vika todennäköisemmin löytyy
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihan vaan vetokoukun pistorasiasta se vika todennäköisemmin löytyy
Siellä vasemmalla on romuttamo, Audit kuuluu just sinne!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siellä vasemmalla on romuttamo, Audit kuuluu just sinne!
Mikäs sua pännii?
- Anonyymi
Enemmän olisin huolissani siitä, että paljonko menee öljyä aina kun painaa kaasua.
- Anonyymi
Haha, sekin viellä ! Ei käy ajelut ykstoikkoseks , voi hitsi!
- Anonyymi
harvoinpa audi pojat vilkkua käyttävät,hyvä että toimii omineen
- Anonyymi
Ajokortiton autoton laitoshoirokki trolli spammas tällaisen avauksen viihryttääkseen vajuuukki elämäänsä. . LAITOSHOIROKKI LAITOSHOIROKKI VAJUUKKI VAJUUUKKI VAJUUUKKI. . MIELIKUVITUS SPAMMIT AINUT HUPI HUPI HUPI VAJUUKIN ELÄMÄS. . TROOOOOL TRÖÖÖÖÖÖÖL RÖÖÖÖÖL VAJUUUKIN HUPIA. . .LAITOSHOIROKIL LAITOSHOIROKIL LAITOSHOIROKIL.
- Anonyymi
Metriikään ei laitoshoirokki koskaan ajanut autoa. . EI METRIIKÄÄN EI METRIIKÄÄN EE LAITOSHOIROKKI VAJUUUKIL AJOKORTTII MYÖNNETÄ.. TROOOOL TRÖÖÖÖÖL SPAAAAAM MIELIKUVITUS VIKA SPAMMIT AINUT HUPI VAJUUUKIN ELÄMÄS. . LAITOSHOIROKKI.
- Anonyymi
discovalo
- Anonyymi
Älä paina jarrua.
- Anonyymi
Tarkasta maadotus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa3138750Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat805343Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur3054776SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden693315Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä22757Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,42122Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr72028- 1132006
TTP avajaiset
Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja401903Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.01870