Liian vakava, tylsä, vanhanaikainen, uskovainen ja homobastainen, mielikuvitukseton, epämukava, tunteeton, narsisti jne jne kaikkea mikä mua ällöttää. En ikinä huolia sua.
Äh oot tylsä
9
73
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä.
- Anonyymi
Ainiin budhismissa ei uskota jumalaan, vaan realismiin. Eli voit pitää tietämättömänä pääsi kiinni. Vaivaa jatkossa itseäsi omilla asioillasi.
- Anonyymi
Sinä uskot suvakismiin. Se on yksi yleisimpiä uskontoja maailmassa. Siinä perinteiset synnit kuten tappaminen, varastaminen, avionrikkominen, huorintekeminem, ahneus, valehtelu jne. eivät paina mitään, vaan siinä ne ihmiset ovat pahoja ketkä eivät saa tarvittavaa määrää suvakkipisteitä.
Itse en kyseisen uskonnon kannattajien suosiosta erityisemmin taistele. - Anonyymi
Mikä on homobastainen?
- Anonyymi
Keskity heihin, josta tykkäät.
- Anonyymi
äh, voi kun päästäisit pierun mikä olisi kaikkea tuota, missähän olisivat sanasi jos kohtaisimme vastakkain, piere nyt ees suolessa se paatokses vain lepää, senkin yliälykäs PIERE!!!!!!!!!!!!!!!!!
rauhallisesti, turvallisesti
https://www.youtube.com/watch?v=lgSLz5FeXUg - Anonyymi
Joku on päässy suletulta avohoitoo
- Anonyymi
Vihervassarit on Suomen tuho.
- Anonyymi
Ja kohta varmasti Jenkkilänkin
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996204
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804812Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv993082Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302902Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262145Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191526Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371091Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?911079Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311006- 48784