Liian vakava, tylsä, vanhanaikainen, uskovainen ja homobastainen, mielikuvitukseton, epämukava, tunteeton, narsisti jne jne kaikkea mikä mua ällöttää. En ikinä huolia sua.
Vastaukset 9
- Anonyymi
Hyvä.
- Anonyymi
Ainiin budhismissa ei uskota jumalaan, vaan realismiin. Eli voit pitää tietämättömänä pääsi kiinni. Vaivaa jatkossa itseäsi omilla asioillasi.
- Anonyymi
Sinä uskot suvakismiin. Se on yksi yleisimpiä uskontoja maailmassa. Siinä perinteiset synnit kuten tappaminen, varastaminen, avionrikkominen, huorintekeminem, ahneus, valehtelu jne. eivät paina mitään, vaan siinä ne ihmiset ovat pahoja ketkä eivät saa tarvittavaa määrää suvakkipisteitä.
Itse en kyseisen uskonnon kannattajien suosiosta erityisemmin taistele. - Anonyymi
Mikä on homobastainen?
- Anonyymi
Keskity heihin, josta tykkäät.
- Anonyymi
äh, voi kun päästäisit pierun mikä olisi kaikkea tuota, missähän olisivat sanasi jos kohtaisimme vastakkain, piere nyt ees suolessa se paatokses vain lepää, senkin yliälykäs PIERE!!!!!!!!!!!!!!!!!
rauhallisesti, turvallisesti
https://www.youtube.com/watch?v=lgSLz5FeXUg - Anonyymi
Joku on päässy suletulta avohoitoo
- Anonyymi
Vihervassarit on Suomen tuho.
- Anonyymi
Ja kohta varmasti Jenkkilänkin
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211020Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49811
- 46725
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560