Haapajärvellä on todettu positiivinen koronanäyte. Asiakas ja altistuneet on asetettu karanteeniin.
Tartunnan lähde on tiedossa.
Muistetaan riittävät turvavälit, maskit ja hyvä käsihygienia !
Mikä kauppa?
Anonyymi
6
879
Vastaukset
- Anonyymi
Viina kauppa nyt kahen kuukauen paussi.
- Anonyymi
Tää muuntautuu Super-Rutoksi, Peli on menetetty. . . .
- Anonyymi
Ai että pi*** vai.
- Anonyymi
Miten niin kauppa??
- Anonyymi
Eräntiellä ei tunnettu niin hygieeniä, kerra kun meni
niin kolme isoo rottaa mutusteli kaikessa rauhassa ja mulkoiliva
kun aukasin oven niin käänyin takasin - Anonyymi
Lämpölaitoksella nämä tartunnat, Leviltä hakivat
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261750
- 1051225
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381091- 49999
- 130900
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni52897Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v240868Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?73757Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu55739Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla178739