Onks kaikki ihan ok?.. Niin kuin oikeasti😅
Mä vaan mietin...
23
68
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole, mutta ainahan mä pärjään. Vai jaksanko sittenkään? Oishan sekin kokemus, ettei elämä ois aina pelkkää pärjäämistä ja selviytymistä.
https://youtu.be/CeBLugUxIcI - Anonyymi
Pärjään kyllä vaikka elämä ei mitään luksusta ole.
- Anonyymi
Hilijaa siellä!!
- Anonyymi
😬... Tä miks?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
😬... Tä miks?
Siks ku ivailet siinä!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siks ku ivailet siinä!!
Empä...
- Anonyymi
On paremmin, kuin hyvin. Pysy sinä vain omalla puolellasi ja ole hiljaa.
- Anonyymi
Miksi kysyt
Riippuu siitä mitä sillä kaikki on ok tarkoitetaan. Fyysisesti en ole ollut kunnossa lähes vuoteen, muutoin kaikki on ok. Huumori tulee revittyä sieltä mistä sen saa.
- Anonyymi
On sitä syvemmällä suossakin oltu
- Anonyymi
Sen haluankin tietää, miten sun olot ?
Mulla ihan suht koht ok. Päivä kerrallaan. Huomista voi suunnitella.
Valvotko paljon ?
Tuokin positiivisuus keventää mieltäni.
- Anonyymi
Kyllähän se on hyvä tehdä itsetutkiskelua, mihin päädyit?
- Anonyymi
No mikä ny?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No mikä ny?
Nii mikä?
- Anonyymi
Ai sun tekemiset, eipä niihin ole tähän astikaan voinnut vaikuttaa.
- Anonyymi
Mulla on kaikki ok. Mutta palstan tyhmyys pysäyttää, vaikea enää olla pistämättä takaisin. Vaikea olla ystävällinen kaikista tyhmimmille.
- Anonyymi
onko sulla kaikki ok?
"...jo varhain, ihmiseksi kehittymiseni mehussani, sain pettyä väkivaltaisesti, mikä valitettavasti katkaisi lopullisesti, luonnollisen kehityksen, iän myötä myös huomaan, että piittaat kintaalla. kintaasi olkoon ainoa evääsi, et milloinkaan tule tietämään, tuo on hyvin selkeä, vaikene virheesi, hyvästi, ikuisesti.fi"
https://www.youtube.com/watch?v=k43Y6naeEFs- Anonyymi
Palstan sankari pelasti taas tämänkin ketjun! Ap on luumu ja liian moni ottaa vakavasti.. Tämä oli ainoa älykäs viesti. Kiitos!
🐥 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palstan sankari pelasti taas tämänkin ketjun! Ap on luumu ja liian moni ottaa vakavasti.. Tämä oli ainoa älykäs viesti. Kiitos!
🐥Vaikene TIPU!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaikene TIPU!
Cian kärsä..hä?
- Anonyymi
Ononon. https://www.is.fi/viihde/art-2000007737885.html
Expendablesinmies olisi tyhjentänyt koko salin aattelin vaa. - Anonyymi
Väliäkö tuolla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 453383
Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai683173Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist302925Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1592728- 252209
En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛112089Kirjotan ikävää ulos
Haluaisin kuulla mitä ajattelet minusta. ihan mitä vaan mitä mietit. Voisit kertoa minulle, tai sitten kirjoittaisit run141648Sinä se vaan jaksat
Suosittelen lopettamaan hyvissä ajoin, tuo toimintas ei auta unohtamiseen. Jossain vaiheessa asia julkistuu enkä usko et231497Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?31347- 151316