En suosittele Pihla ikkunoita kenellekään... Ikkunat ollut lähes viisi vuotta. Ikkunat oli kalliin ja huonommat kuin vanhat.
Pihla ikkunat
3
435
Vastaukset
- Anonyymi
Meillä Pihlaikkunoiden asennus sovittiin syyskuun lopussa tehtäväksi marraskuun alussa viime vuonna. Tilaukset oli tehty väärin ja tehtaalta tuli tavarat väärin. Useampaan otteeseen. Viimeiset sälekaihtimet asennettiin nyt helmikuun puolen välin jälkeen. Urakka valmistui siis yli 3 kuukautta sovittua myöhemmin. En voi suositella Pihlaa.
- Anonyymi
Vähän samat kuviot meillä!!
- Anonyymi
Meillä samanlaisia kokemuksia. Vääränlaisia tuotteita ja tehdas sanoo ettei ota vastuuta, koska myyjä on ollut Pihla jälleenmyyjä.Jälleenmyyjä sanoo että tehtaan vika. Homma ei etene mihinkään suuntaan. Asennuksesta reklamoitu myös vesipeltien osalta, mutta asennusporukan mielestä pellit oikein tehty, vaikka rakennusalan ammattilainen todennut ne hyvän rakennustavan vastaisiksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746304MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415368Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.604245NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734102Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653870Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691157- 49941
- 260849
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791