Täällä Chiang Maissa keli hieman kalsea, tosin ilman kinosta kuten teillä rakkaat tojotanne kinoksien piirittämänä kadun poskessa.
No mutta asiaan veljet.
Kun vuoristossa on tärkeää että lämpöä riittää torpassa niin kävin katsomassa miten Balle ja rakas hoitajani, hups, Ballen hoitaja pärjäilee.
Ei ollut Lady mökissään ja Balle kärsällään näytti että tuohon suuntaan.
No aikani huhuiltuani viidakon kauneinta niin vilahti maastopupuinen eikun maastopukuinen viidakossa jousipyssynsä kanssa.
Kysyin alaina? Niin tyttö että tiikeri tuossa taapersi.
Nappasin tuollaisen tuoreen kuvan ennen kuin hän riisuitui.
Moips.
https://aijaa.com/3csQeC
Hissinorsu Balle.
7
81
Vastaukset 7
Ai niin vielä, vaimoni kiittää saamastaan huomiosta.
https://aijaa.com/4LHYjiHyvä palvelu, tilattiin jouluksi uusi pesukone asennettuna ja miellyttävä oli tuo asentaja.
https://aijaa.com/oV4g60- Anonyymi
Miä ihmettä?!!! Eikö Niuvanniemessä olekaan pyykkipalvelua?
- Anonyymi
Sensulta ystävällisesti kysyisin että minkäkokoinen jormakka pitää olla että pystyt lykkäämään tuollaista kankkusta suonsilmään? Riittääkö kolkyt senttiä vai onko kyseessä vain kipee fetissisi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sensulta ystävällisesti kysyisin että minkäkokoinen jormakka pitää olla että pystyt lykkäämään tuollaista kankkusta suonsilmään? Riittääkö kolkyt senttiä vai onko kyseessä vain kipee fetissisi?
Uusi tieto että ihmiskunnan lisääntyminen on rajoitettu kitaran muotoisilta.
- Anonyymi
Taiteellista, tasokasta, ajatuksia herättävää, elämää on muuallakin kuin Pattayalla.
- Anonyymi
Olet, numerosenssu, jälleen kerran, oikeassa, täällä Thaimaassa.
https://www.youtube.com/watch?v=QVzXqdpBLWI
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a456925- 56589
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o160573- 51555
Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä165535Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.232514Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.72467Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20446Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta92445Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht187430
