Ei ole totta että Trump vihaa

Joe Bidenia. Miksi muuten hän olisi onnitellut Bidenia kauniisti laulamalla?

https://www.youtube.com/watch?v=o-L50GfGHnY
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Äläpä, on kyllä niin upea mies tuo Trump että 😂😬😂

Äänestä

No Kamala toimii unilukkarina.

Äänestä

Oletteko muuten huomanneet että mediassa on luovuttu kokonaan siitä että kerrotaan lähteet kun uutisoidaan Trumpista, tai lähde on esimerkiksi CNN joka on toistuvasti tuonut keksittyjä tai muuten epäluotettavia lähteitä uutistensa tueksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Joe Bidenia. Miksi muuten hän olisi onnitellut Bidenia kauniisti laulamalla?

https://www.youtube.com/watch?v=o-L50GfGHnY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu