Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

äitini krapulassa tuli silloin myöhään kotiin ja sammui sohvalle

aamusta keitin kahvia äitiä ei näkyny ,,no se kömpi sohvalta iltapäivällä sillä oli pikkuhousut jalassa semmoset hyvin matalat ja väljät ,,no mua ensin kuvotti kun katsoin sen pikkuhousujen lahkeesta roiku ulkona se lerputin ei varmaan edes huomannu kun könysi ne jalassa ja toppi päällä keittiöön enkä edes kehdannu sanoa sitä hänelle tuijotin vaan ,,,jotenki mua kiihotti se ja äiti huomasi mun tuijotuksen kai mulla housuissa pullotti
6657
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tekikö mielesi panna äitiäsi kakkoseen?

Äänestä
  • ei kakkoseen se riippuva pilluhuuli sai vaan seisokin aikaiseksi ei äiti antanu enkä pyytäny

    Äänestä

itseäni kiiihottaa nähdä häpyhuulet pikkareiden haarasta , vaimollani ei ole ulkonevia häppäreitä mutt joskus raotan sen pikkareita haarasta ja otan sen esiin ,luulen et vaimo pitää siitä kun aukaisee jalat aina ja mulle jää avoi pillu vaika pikkuhousut jalassa ,,ei muuta ku se sisään ja pikkuhousujen reuna tuntuu hyvältä kun kalu hieroo sitä varsini jos satiinia tai pitsiä ja hieman kiret ettei ihan väljät pikkarit ole

Äänestä

joskus nuorena miehenä kun käytiin yytterissä tyttöystävän kanssa .oli jotain elokuun puoltaväliä. ranta oli melkein tyhjä uitiin meressä oli tosin aika kylmää merivesi uitin aikansa ja tultiin hietikolle semmoinen suojaisa paikka siinä ylempänä ,,viltti levitettiin maahan ja hän meni siihen makuulleen,levitti jalkansa ja hieroi pimppaansa uimapuvun läpi ,se näky sai haluni heräämään .hän raotti uimapuvun haaraosaa ,ja pimppi oli mun silmieni edessä kalu pystyssä uimahousujen sisällä siihen nelinkontin päälle ja uimahousuja alemmaksi ja sinne sisään vaan, uimapuvun haaaraosa hankasi kalua vasten antaen oman säväyksen ja ei montaa työntöä kun multa tuli ja sisään tietysti ,nolotti ,,tyttö ystävä rauhotti ja sanoi et otetaan uusiksi ,sitten kestinkin pidempään ja tyttöystäväkin sai ,, semmoinen ikimuistoinen sattuma ,,nykyään poikamiehenä ja kivoja muistoja nuoruudesta

Äänestä

Meillä mummo sammui rappusille tullessa kirkosta😢

Äänestä
  • tuntuuko semmoselta lapsonen

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

aamusta keitin kahvia äitiä ei näkyny ,,no se kömpi sohvalta iltapäivällä sillä oli pikkuhousut jalassa semmoset hyvin matalat ja väljät ,,no mua ensin kuvotti kun katsoin sen pikkuhousujen lahkeesta roiku ulkona se lerputin ei varmaan edes huomannu kun könysi ne jalassa ja toppi päällä keittiöön enkä edes kehdannu sanoa sitä hänelle tuijotin vaan ,,,jotenki mua kiihotti se ja äiti huomasi mun tuijotuksen kai mulla housuissa pullotti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu