Perätön syyte tulossa? Seksuaalirikos, apua!

Anonyymi

Launtaina juhlittiin kaveria ja siellähän nautittiin alkoholia. Oltiin äijäporukalla kunnes jotkut kavereistani pyysi naisia paikalle. Siinä illasta tuli sitten yhden tytön kanssa juteltua vähän enemmän ja siitähän mentiin sitten makkarin puolelle. Siellähän sitten sylkeä vaihdettiin ja aktikin alkoi. No saatoit arvata oikein, alkoholilla on aika huono vaikutus suoritukseen. Sitten todettiin että eihän siitä tule mitään ja mentiin nukkumaan. Noh siitä jonkin ajan päästä kaveri pyysi saunomaan ja sinne menin. Myöhemminhän tytön kaveri alkoi syyttämään minua raiskauksesta. Siinä sohvalla sitten istuin kun tytön kaveri oli huoneessa ja siitähän he sitten lähtivät toisten kaverimme kämpille nukkumaan. Siinä istuin kahden kaverin kanssa sohvalla ja koitimme selvittää mistä tämä syytös on edes tullut.

Eikai tässä muu auttanut kun mennä nukkumaan ja odottamaan seuraavaa päivää ja toivoen että tyttö nyt kertoo kaverillensa että hän on vain käsittäny asian väärin. Aamullahan pyysin kaveria soittamaan hänen kaverilleen kenen kämpille naiset olivat menny nukkumaan. Kaveri vastasi ja siinä juteltiin mutta tuloksetta. Sanoi aluksi että naiset ovat jo lähteneet. Siinä sanoin että haluaisin vain selvittää väärinkäsityksen niin naiset saattoivat olla sittenkin paikalla. No eihän siitä tullut mitään en päässyt edes puhumaan naiselle.

Pahinta tässä on että en tiedä enään asiasta mitään että onko tyttö nyt selittänyt asian kaverilleen vai onko sieltä tulossa syyte.

Olen henkisesti ihan loppu raiskaus syytöksen jälkeen. En ole saanut syötä mitään ja olen vain makoillut sängyssä. Pahoja ajatuksia tehdä itsellenikin olen ajatellut, koska en ole "raiskaaja" ja en voisi elää jos minut leimattaisiin "raiskaajaksi".

1

110

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä kuuluisi tehdä?
      Kannattaako lähteä selvittämään tilannetta vai pitääkö tässä vain odottaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      87
      3247
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      62
      2967
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      433
      2480
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      80
      2293
    5. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      74
      2209
    6. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      96
      2046
    7. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      36
      1843
    8. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1636
    9. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      20
      1613
    10. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1460
    Aihe