Launtaina juhlittiin kaveria ja siellähän nautittiin alkoholia. Oltiin äijäporukalla kunnes jotkut kavereistani pyysi naisia paikalle. Siinä illasta tuli sitten yhden tytön kanssa juteltua vähän enemmän ja siitähän mentiin sitten makkarin puolelle. Siellähän sitten sylkeä vaihdettiin ja aktikin alkoi. No saatoit arvata oikein, alkoholilla on aika huono vaikutus suoritukseen. Sitten todettiin että eihän siitä tule mitään ja mentiin nukkumaan. Noh siitä jonkin ajan päästä kaveri pyysi saunomaan ja sinne menin. Myöhemminhän tytön kaveri alkoi syyttämään minua raiskauksesta. Siinä sohvalla sitten istuin kun tytön kaveri oli huoneessa ja siitähän he sitten lähtivät toisten kaverimme kämpille nukkumaan. Siinä istuin kahden kaverin kanssa sohvalla ja koitimme selvittää mistä tämä syytös on edes tullut.
Eikai tässä muu auttanut kun mennä nukkumaan ja odottamaan seuraavaa päivää ja toivoen että tyttö nyt kertoo kaverillensa että hän on vain käsittäny asian väärin. Aamullahan pyysin kaveria soittamaan hänen kaverilleen kenen kämpille naiset olivat menny nukkumaan. Kaveri vastasi ja siinä juteltiin mutta tuloksetta. Sanoi aluksi että naiset ovat jo lähteneet. Siinä sanoin että haluaisin vain selvittää väärinkäsityksen niin naiset saattoivat olla sittenkin paikalla. No eihän siitä tullut mitään en päässyt edes puhumaan naiselle.
Pahinta tässä on että en tiedä enään asiasta mitään että onko tyttö nyt selittänyt asian kaverilleen vai onko sieltä tulossa syyte.
Olen henkisesti ihan loppu raiskaus syytöksen jälkeen. En ole saanut syötä mitään ja olen vain makoillut sängyssä. Pahoja ajatuksia tehdä itsellenikin olen ajatellut, koska en ole "raiskaaja" ja en voisi elää jos minut leimattaisiin "raiskaajaksi".
Perätön syyte tulossa? Seksuaalirikos, apua!
Anonyymi
1
168
Vastaukset 1
- Anonyymi
Mitä kuuluisi tehdä?
Kannattaako lähteä selvittämään tilannetta vai pitääkö tässä vain odottaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2342027
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601184- 201015
- 38709
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤224658Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa202610- 51465
- 38438
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42422