Kuka on Mariskan uusi mies?

Kertokaa joku joka tietää?? Kuka on uusi mies? Heikki Kuula? Pyhimys? DJPP?
93570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei oo julkkis

Äänestä
  • Mariska Pilas toisen avioliiton ei toi suhde kauvan kestä silloin mariska saa maistaa omaa lääkettä

    Äänestä

Visa Thermos

Äänestä
  • Miksi esim Seiska paljastaa heti kenen kanssa Sieppi seukkaa mutta Mariskan uudesta kun tulee keskusteluja, ne poistetaan kokonaan tai ainaki kommentit jossa nimi tai mitään häneen viittavaa poistetaan

    Äänestä

Simo Frangen kuulemma. Varma tieto.

Äänestä
  • Hyvä Simo 👌☃️🛷🐐

    Äänestä

Arttu Harkki tai Jussi Lampi en nyt muista kumpi

Äänestä
  • Molemmat sen verran pieniä miehiä että taitaa olla molemmat.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Molemmat sen verran pieniä miehiä että taitaa olla molemmat.

    Pieni munasia

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kertokaa joku joka tietää?? Kuka on uusi mies? Heikki Kuula? Pyhimys? DJPP?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu