Tosin edustaja ei yllättänyt.
Jkoski edustaa nyt myös OnlyF:ssa
4
1337
Vastaukset
- Anonyymi
Jepjep😅.
Kuulemma ollut jo pidempään...
Osittain lomautettuna on varmaan lisärahan tarvetta. Pitäähän ne lapsetkin yrittää jollain elättää.
Aviomies tuskin tietää....vaik kuvassa ei kasvot näy, niin ei varmaan aviomieskään voi olla tunnistamatta. "Fiksuna" tää daami varmaan ajatteli laittaa kuvat ilman kasvoja, että ei tunnisteta...Melkoinen daameja taidatte olla itsekin. Muuta kun pistätte hameen päällenne. Täysiä potaskaa jauhavia juoruämmiä näytte olevan. Eikö teillä ole mitään oikeata ja järkevää tekemistä ja ajattelemista kuin kytätä muita.
- Anonyymi
Mikä tämä onlyf on???
- Anonyymi
Jaa kuka? Nimimerkki?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452388
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1531613Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311598Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1451289- 641287
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121155Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall2491070- 156956
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58869Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20859