Uskotko, että haaveilla on tapana toteutua? https://www.suomi24.fi/viihde/mikko-leppilampi-on-haaveillut-tasta-yli-10-vuotta-tama-on-minulle-unelmien-tayttymys?s24
Mikko Leppilampi on haaveillut tästä yli 10 vuotta: "Tämä on minulle unelmien täyttymys."

15
111
Vastaukset
- Anonyymi
En mene katsomaan. Siihen ei ole syynä Mikko, vaan se että siinä varmaan on monta muutakin "naamansa polttanutta". Haluaisin katsella elokuvia, joissa en tunne näyttelijöitä, silloin elokuva ei tunnu elokuvalta, se tuntuu kuin olisi tositarinaa.
- Anonyymi
Minulla kyllä syynä LEPPILAMPI ja KUUSTOSEN SISARUKSET KUMPI VAAN PIMIÄ EI TAIDA LEFFOISSA OLLA........ VIELÄ 😱💃
- Anonyymi
Näin nätisti sanottuna: Tää on ihan painajaista ! Miksi aina tämä sama naama?
- Anonyymi
Vastaan: Koska Suomessa ei ole monta miesnäyttelijää, joita viitsisi katsella. Lauri Tilkanen ja Mikko Leppilampi ovat katseenvangitsijoita. Taviksia näen kotipihallanikin.
- Anonyymi
Tanssi juontaja näyttelijänä ???
- Anonyymi
Tämä kyllä alkaa jo olla jo ihan järjetöntä tämän Leppilammen kanssa et jos joka ohjelmaan ja elokuvaan aletaan työntää tätä ukkoa. Nytkin parhaimmillaan mtv3 ohjelma mainoksissa peräkkäin kahdessa ohjelmassa.
Oon jo niin tympääntynyt tähän Leppilammen pärstään. Lienenkö ainut? - Anonyymi
En katso , surkee näyttelijä
- Anonyymi
Kirjailija Rönnbacka oli tyytyväinen ja totesi, että Mikko ON Hautalehto.
- Anonyymi
Haaveet on toteutuneet kokolailla. Se tuntuu uskomattomalta.
- Anonyymi
Miksihän haaveet toteutuivat?
Sitä ihmettelen yhä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksihän haaveet toteutuivat?
Sitä ihmettelen yhä.Täydellinen elämä tullut
- Anonyymi
Ettei vaan kävisi samanlailla kuin Härmä-elokuvassa, hyvä formaatti mutta huono näyttelijä.
- Anonyymi
Joka paikan tyrkky, voisi olla jo kotona lapsensa kanssa.
Nyt mtv 3ohjelmat vaativat muutakin kuin Pimiää, Leppilampea.
Eikö ymmärretä sitä, että ihmiset kyllästyvät näihin samoihin tyrkkyihin.
Uusia tuulia ja juontajia, ruutuihin.
Kuulemma harrastavat kyynärpäätaktiikkaa muiden ohi ja palkkiot firmojensa kautta kohtuuttomia.- Anonyymi
Telkkarissa ihan oikeasti jo ärsyttää, kun aina,jopa välimainoksissa samat naamat!
Tässä yleisemmät: Aku Hirviniemi, Janne Kataja, kaikki Duutsonit, Pilvi Hämäläinen, kaikki Kuustoset, Shirly Karvinen, Veronica Verho jne. Näitten naaman näkeminen, melkein joka ilta, saa jo verenpaineen nousemaan!!!
- Anonyymi
Eilen katsoin kaksi ensimmäistä jaksoa tästä TV-jännäristä, ja tykkäsin kovasti. Vetää vertoja ruotsalaisille ja muille pohjoismaisille dekkareille. Se on tärkeää, että pääosassa on hyvännäköinen näyttelijä, kuten nyt onkin. Saas nähdä, myydäänkö tätä sarjaa muuallekin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 13110538
- 525080
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html422271Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1052088- 281986
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131631Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411442Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta291124Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v331061Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54987