Yksin

Mä oon niin yksin...Mä en enää tiedä mitä tekisin. Oon yrittäny kovasti, mutta en vaan löydä oikeaa ystävää. Enää mä en taida enää edes jaksaa yrittää...Hope is gone.
2830
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Haluaisitko mailata? tässä mun ossa jos haluat edes digitaalisen kirjoitus kaverin. Olen itse oikea ongelmapesäke, pinttynyt erakko joka on ollut yksin niin pitkään ettei osaa edes kärsiä siitä. Ainakaan paljon.. no välillä enemmän välillä vähemmän.. niin kai. [email protected]

Äänestä

Yritä sinäkin, kun yritän minäkin. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


She kirjoitti:

Mä oon niin yksin...Mä en enää tiedä mitä tekisin. Oon yrittäny kovasti, mutta en vaan löydä oikeaa ystävää. Enää mä en taida enää edes jaksaa yrittää...Hope is gone.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu