Haluat. Kirjoita tähän vaihtoehtovastauksesi, ota yhteyttä irl aloittajaan, päivän sisällä. Säännöt samat kuin viime kirjoituksessani, en viitsi lukea mitään, sitten kun saan irl yhteyden oton, ehdotuksen käyn joskus lukemassa tämän. En muuten lue mitään, en kirjoita mitään. Vain aloittaja tietää oikean vastauksen tähän jos sellaista onkaan.
Jos, jos, jos
Anonyymi
18<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
☞ sinä et kiinnosta minua yhtään ja olen ihan oikea vielä ☜
Et kirjoittaisi tänne, jos en kiinnostaisi ;D
Sinun epätoivoisuus iskeä naista, kuultaa lävitse, imelä.
Tuo ei ollut aloittajan vastaus
Kapteeni käskee..
Olenko sun veljen kanssa nii onko se oikea tapa saada irl yhteyttä sinuun.
Kysyppä veljeltä...me ei nähdä usein.
Käy ny lukee, ja kommentoi jos oon oikee hlö. Loistavani haluan rakkaussuhteen kanssasi. Ollaan yhdessä, rakastellaan ja hellitään toisiamme sanoin ja kehoin. Tavataan kerran pari viikossa ja välistä viikonloppuisin jossain kivoissa paikoissa. Nautitaan toisistamme ja elämästämme. Loistavani. Hyörivä pyörivä nainen.
Pitää lukea päivällä ajan kanssa tarkemmin.
En halua kanssasi mitään, en ole ikinä halunnut. Olet vain ällöttävä rikollinen, jolla on katkeria ”kavereita.” Tuut vielä maksamaan teoistasi. Vaikka taidat maksaa sitä jo. Sen verran niin katkera maailmankuva ja elämä. Onko tosiaan nii rankkaa ku kaunis nainen jätti sut vuonna nakki?
🤣😜👍🎯❤️
Ihkuu osaat hirnumisemojeja käyttää
Eikö olekin pateettinen pikku paskeri...
Mieleni tekisi, mutta onko se mahdollista, tätä mietin. En enää oikein erota mikä on totta ja mikä ei, olenko vain heijastanut omia tunteitani sinuun. Et ole kovin selvästi ilmaissut itseäsi, niinkuin odottaisit vain mitä minä teen. Tulit jotenkin odottamatta, minulla ei ollut mitään sellaista suunnitelmissa silloin. Joten tämä on ollut tietynlainen muutos jo nyt henkisesti. Jopa maata järisyttävä sellainen. Ihan tavallinen nainen, epäsopiva ja aika hukassa.
Tämä ei ole sellaiselle, joka ei halua, että sellaisen ei kannata tähän vastata.
Tämä ensimmäinen edellytys.
Tämä aloitus ei ole sellaiselle, joka ei halua. Ei tietenkään.
Eikä sellaiselle, joka ei tee tähän, hyvää paljon vihjeitä itsestään sisältävää vaihtoehto kirjoitusta.