Kaisa Mäkäräinen raskaana?

Ettei Kaisalle olis vauvaa tulossa, kun katsoo noita tämän päivän kuvia Maakunta lähettilään palkitsemistilaisuudessa?!
1912260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Voisi olla aika. Pohjois-arjalan valkaistu kärppä saisi vähän tervettä väriä naamaansa ja lihaa luittensa päälle.

Äänestä

Se vaan taitaa sitä olla. Noissakin instajutuissa sen oloinen.

Äänestä

Oispa ihanaa, hänestä tulis ihana äiti..herttainen nainen..

Äänestä
  • Pitää olla aikataulu. Syöttäjä, juottaja, ulkoiluttaja, hieroja, valmentaja, suksien hoitaja - siis keski-ikäisellä.
    Toivottavasti ei lisäänny tai jos lisääntyy, noi p.skat geenit tuplaantuu. Joku vammane.

    Äänestä

  • V...tu.

    Äänestä

Ihan paska on ihmisenä. Varasti toisen ihmisen itselleen palvelijaksi - suksenhiojaksi.

Toivotaan, että kaikki Mäksyllä menee ansionsa mukaan.

Äänestä

Luonto korjaa. Kesken paskat aihiot.

Äänestä

Sen naama on he.l.tin ryppyinen. Eihän tota voi..
Mikä sen koulutus on?

Äänestä
  • Kaisa opiskeli jossain vaiheessa Joensuun yliopistossa fysiikan opettajaksi. Mutta kaiketi on nyt suorittanut joitakn valmennustutkintoja ja joitain media-alan tutkintoja.

    Äänestä

Ei p.skalle lasta.

Äänestä

Mies sai jäädä kuvioista pois, kun hiihdot oli hiihdetty.

Äänestä

Se on varma merkki, jotta kikkeliä on römpsään saatu.

Äänestä

Surkein ampumahiihdon selostaja kautta aikain. Jonottaa nenäänsä, inhottavaa kuunnella.

Vanhat kehäraakkiurheilijat tunkee väkisin näihin Ylen yms urheiluohjelmiin, ilman mitään valmennusta tai koulutusta. Mäkäräinen, Ahonen, Palander, Jauhojärvi, Nousiainen jne, kaikki toinen toistaan surkeampia selostajan apulaisija. Verorahojen tuhlausta.

Äänestä

Monotoninen selostusääni. Ei hyvä.

Äänestä

En van ymmärrä miten ihmiset voi olla noin negatiivisia. Kaikesta valitetaan. Näinhän se on kun lapsena ollut liian tiukka pipo ja vähän leluja.

Äänestä

No kyllä Nousianen on luuseri.Ei pysyny edes peesissä kärjen mukana.

Äänestä

Voihan sitä lihoa, kun ei tarvii enää kyttää syömisiä niin tarkkaan.

Äänestä

Ihan tyypillistä kun lähestytään vaihdevuosia ja "kasvetaan eroon" entisestä hankkiudutaan vielä uudelle ukolle paksuksi ja uusi auvoinen elämä entisten ja uusien lasten kanssa edessä. (suoraan sanoen helvetti)

Äänestä

Kaisa on hyvä on antanut Suomelle urheilussa paljon. Kateelliset naiset purkaa omaa saamatomuttaan.Etsikää pahanpuhujat itsellenne elämä ja mies ei tarvitse purkaa pahaa oloa toisten kustannuksellaan.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ettei Kaisalle olis vauvaa tulossa, kun katsoo noita tämän päivän kuvia Maakunta lähettilään palkitsemistilaisuudessa?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu