Kaupassa rumia ihmisiä?

Käväisin kaupassa hämmästyen. Se oli täynnä rumia ihmisiä? Vai miksi porukalla oli rättejä naamanedessä? Olivat vielä vihaisia tuijotuksesta päätellen.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hävetkää maski lampaat

Äänestä

nauran maskipäille sisäisesti aina kun kaupassa käyn, suurimmaksi osaksi maskin pitäjistä on vanhempia naisia, joilla ei ole aikaa lukea uutisia tai faktaa maskeista.
heittäkää rätit pois!

Äänestä
  • Minä nauran maskittomille maskin takana eikä kukaan tiedä että nauran.

    Äänestä

  • Käyt siis leipäjonossa et kaupassa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Käväisin kaupassa hämmästyen. Se oli täynnä rumia ihmisiä? Vai miksi porukalla oli rättejä naamanedessä? Olivat vielä vihaisia tuijotuksesta päätellen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu