Alfauros on vaikutusvaltainen ihmisjoukon johtava ja naisten suosima mies.
Etenkin upporikkaat miehet ovat kuin alfauroksia, simpanssilauman johtajia, joiden pitää jatkuvasti pörhistellä ja osoittaa ylemmyyttään kilpaileville uroksille.
Alfauros Pattayan Savossa.
8
84
Vastaukset
- Anonyymi
Suosituin naisten keskuudessa on lady drinkkejä, eli drinkkien näköisiä mehujuomia drinkkien hinnalla tarjoava kahden viikon miljonääri, joka sitten vuokraa yhden ladyn seuraavaksi yöksi, hän on simpanssilauman johtaja ja tosiasiallinen alfa kun änkyräkänniin tullessaan vielä ryhtyy tarjoamaan koko ravintolalle kierroksen, kun on niin rakastunut polvellaan istuvaan lumppuun, että vallan sinkkupapereita jo tilailivat iphonella.
- Anonyymi
Mistä tuo kaikki viha kumpuaa? Sairaudesta, menetyksistä ja niiden tuomista mielisairauksista?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistä tuo kaikki viha kumpuaa? Sairaudesta, menetyksistä ja niiden tuomista mielisairauksista?
Tätä on numerosenseiltä kysytty jo aiemmin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tätä on numerosenseiltä kysytty jo aiemmin.
Onko kyseessä sama mielisairas rasisti, joka on ollut olevinaan myös ThaiLady ja Onnellinen aviomies, jne, jne, jne...
- Anonyymi
Taitaapi senssukalta jäädä tänä yönnä juomalistat laatimatta MC Kellohameet kerhonsa lerppa jäsenille?
MC Kellohameet kerho - 2% kerho ollen.
Heh heh ja potato potato potato hupsista keikkaa pukkaa ;-) - Anonyymi
Osu ja uppos !!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitaapi senssukalta jäädä tänä yönnä juomalistat laatimatta MC Kellohameet kerhonsa lerppa jäsenille?
MC Kellohameet kerho - 2% kerho ollen.
Heh heh ja potato potato potato hupsista keikkaa pukkaa ;-)voin vakuuttaa että Aimo on mun rakastaja.
S
- Anonyymi
Tietysti Alfat ovat suosittuja. nasu-omegat sitten maksavat niidenkin edestä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3945917- 805288
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484316- 523921
- 523709
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1623400Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003164Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky503148- 432269
- 492195