WRC-talvitestit Suomessa

Onko tietoa missä ajellaan
10113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

On ainakin ne paikat tiedossa missä ennen testas Lancia, Mitsubichi, Toyota ym sen ajan tallit. Ne paikat on vieläkin olleet käytössä sm ym testaajilla. Siis on tietoa sitähän sä kysyit.

Äänestä

Rovaniemellä on ainakin kisa 26.-28.2.2021, kaipa ne testaa myös?

Äänestä

Eiköhän Toyota testaa Mäkisen koti kunnailla.

Äänestä
  • Puhuvat että himoksen takana

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Puhuvat että himoksen takana

    Toyota on jo testannut Tunturirallissa.

    Äänestä

  • Vai Latvalan

    Äänestä

Tuubissa löytyy turha lähteä palelemaan.

Äänestä

Ajettu jo kolme viikkoa sitten

Äänestä

Rovaniemellä on jo testattu siellä missä ralli.

Äänestä

Ja Moksin takana ja Sikatiellä oli jo tovi sit.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko tietoa missä ajellaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu