Kipeästi kaivataan asiantuntevan kommentteja ao. hotellin tasosta, palveluista, hotellihuoneista ja niiden näkymistä sekä kaikesta muustakin matkan onnistumiseen liittyvästä! Suurkiitokset neuvoista etukäteen!
Albufeira, Forte da Oura -hotelli
Matkalle 2006
1751
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hotelli on siisti ja siivous huoneissa joka päivä. Näkymää huoneista voi kyllä olla monenlaista. Me maksoimme lisää yksiön näkymästä puistoon ja saimme myös merinäköalan (toinen kerros). Alemmasta kerroksesta ei ehkä meri näkynyt sillä edessä on iso hotelli. Forte da Ourahan ei ole rannalla. Altaalle näkymä olisi ehkä paras, sillä silloin paistaa myös aamuaurinko ja saattaa näkyä meri. Osa matkalaisista asui yksiössä maalle päin ja näkymä oli naapuritontin rakennustyömaa.
Miinusta oli se, että sängyt olivat kovat. Runkopatjasänky ilman petauspatjaa. Jotku vatittivat ja saivat superlonpatjat päälle. Myöskin tyynyt olivat vähän littanat.