Miksi ne....

Mikä siinä on, kun miehet eivät osaa tarpeeksi ajoissa ja tarpeeksi selvästi keskustella asioista???? Jos miettii että pettääkö, kysyisi sitä suoraan eikä päättelisi ihan omiaan???
1517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on kuitenkin kieltävä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


putkiaivot ei toimi? kirjoitti:

Mikä siinä on, kun miehet eivät osaa tarpeeksi ajoissa ja tarpeeksi selvästi keskustella asioista???? Jos miettii että pettääkö, kysyisi sitä suoraan eikä päättelisi ihan omiaan???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu