nyt voitaisiin oikeasti jo nähdä, vahingossa ja sattumalta. Miehelle.
Miten sun viikonloppu suunnitelmat?
Anonyymi
53<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 53
Vanhimmat
Kyllä!
Ihanaa :)
On vähän hommia viikonloppuna. Ehkä seuraava sopis paremmin.
Tuskin haluat auttaa noissa "hommissa"
Voisin halutakin mutta seuraavakin käy. Mulle käy aina hän.
Hali ❤️🙏🏻
Menen Aarne Tannisen kanssa Washingtoniin.
No voi. Varo koronaa ja pysy kaukana muista naisista.
Sivusta tulin vaan sanomaan, että 💟
Rinteeseen
Ei ole mun juttu se (korkeanpaikankammo).
No sitten ei varmaankaan kohdata
Minne rinteeseen?
Johonki noin 200km n päähän
Mä en usko että hän harrastaa tuota. Hänellä on toisenlainen harrastus. Mutta varma en ole.
Mä kävin rinteessä ja oli hyvät näkymät🙃
Ei oo suunnitelmia, voidaanhan sitä tosiaan kohdata ja vehdata jos kaikki osuu kohilleen, ei osaa sanoo sen tarkemmin kyllä.
Ei sulle.
Eikä sulle 😂
Kyllä tämä voi olla sullekin ihan hyvin. En tiedä miksi tuo toinen sanoi ettei. Olikohan tämä sitten hänelle.
Kuka on niin epätoivoinen että tyytyis tolla asenteella olevaan mieheen? No kukin tyylillään.
En mä näe tuossa asenteessa mitään vikaa. Luin sen eri tavalla.
Voi sinua riepua, mikään täällä ei ole todellista, mutta ehkäpä voimaannut kun pääset ämpyilemään suolipalstalla.
Kiinanrutto tekee tyhjäksi viikonloppusuunnitelmat, siksi samaa arkea, kuin viikollakin, niin se taitaa kaikilla olla. Kohta on koko Suomi kiinni kesään asti.
Mutta voisihan sitä vaikka vaan törmätä ja vaihtaa pari sanaa turvavälin takaa, jos ei muuta. Rutto ei estä näkemistä eikä juttelua.
Kaukana täältä, sinusta ja rakkaudettomuudestasi.
Ja turha syyttää minua kiukustani. Sinä sen olet aiemmilla ja vähän nykyisillä kun teoillasi saanut aikaan. Ihmetteletkö siis? Kaikki se, mitä ihan syyttä suotta kaadoit päälleni, hylkäsit, satutit ja loukkasit. Ja nytkö ajattelet, että kaikki on yhtäkkiä hyvin? Ikinä en moukkamaisempaa ihmistä ollut tavannut, kuin sinä olit! A toisinaan inhoan niitä tunteita, joita saat minussa aikaan. Et ole ansainnut ensimmäistäkään niistä.
Ja kuule, nyt voit juosta minusta niin pitkälle karkuun kun lystäät, en välitä siitä. Kunhan muistat juostessa juosta niin pitkälle, ettei paluuta ole! Sillä niinkin käy! Mutta muista myös, että sinä olet ollut se, joka on juossut karkuun (kuten aina ennenkin).
Minä en ole koskaan ollut sinulle ilkeä, enkä yhäkään ole tahallisen ilkeä. Mutta kun mieleeni tulee näitä asioita tai muistutat minua teoistasi, niin sanon kyllä asioista juuri niin kuin ajattelen ja suutun todella. Ja tämä kaikki on helvetin pientä siihen nähden, mitä olen kokenut syytäsi!
En ole kiukkuinen eikä aloitus ole sulle.
Ajatteles, yhä vielä joskus toivon ja erehdyin luulemaan, että voisit ja osaisit rakastaa ! Kuten tänäänkin ajattelin!
Eikö olekin typerää?
Minä olen kiukkuinen ja vastasin juuri sille, kenelle haluan!
Ai niin, mutta niitähän et tiedäkään juurikaan mitään. Et ole välittänyt eikä sinua mikään muu kiinnostanut jaan kuin oma etusi!
Painu siis sinne, mihin kaiken myit!
Sinä saat kirjoitella mitä lystää vaikka läpi yön. Ja minä saan kertoa, että et ole hän, jonka haluaisin nähdä.
Mulla on vahva tunne ap, ettemme näe toisiamme vähään aikaan.
Mieheltä naiselle tämä viesti.
Eihän me olla nähty pitkään aikaan, joten tunteesi ei oikein osu.
Ei ollakkaan. Ja nyt ei nähdä siis edelleenkään vähään aikaan.
Nimittäin se on semmonen homma, et tälle kaverille laittaa viestiä Irl se nainen, joka haluaa nähdä.
Niih.
No ehkä ei ollu sulle 😊
Just miksi niin
Jos molemmat tahdomme nähdä ainiin no kaikkea hyvää
Niih poju tuli sitten heti aamista länkyttämään asiasta, joka ei ollut sinulle.
No sitten en ole minä nainen, koska mulla ei ole mitään yhteystietoja tuolle miehelle. Tai mitään ja mitään, lähes mitään ei oo.
Tarviiko itsestäänselvyyksiä kommentoida:) Täällä vaan puhutaan sinä muodossa.
Mulle sopii kyllä. Mielellään kiitos.
En huomannut tätä äsken tässä. Etsin sut jostain.
Oletko H nainen?
Ei ole
Aloittaja on.
Mihin aikaan päivästä olisi paras aika törmätä?
iltapäivä on paras aika vapaapäivänä.. noin 14.
Ei ole mitään suunnitelmia.
Tehdään niitä niin jatkossa on :)
No joo se olisi kiva, vlopun SM-kinkereiltä jos ehdin niin 💋
sm? suomen mestaruus? sadomasokismi?
En usko kohtaamisiin sattumalta tai vahingossa.
Sellaiset eivät ole tärkeitä.
Tämä myös miehelle.
Ei yhtään tärke I t Ä.
Metsään olen menossa erään miehen kanssa lauantaina , miten olisi silloin ?
Haluan nähdä hänet miehen ilman muita miehiä, kiitos.