Juolahtipa sellainen mieleeni.
Demomonipesä etc, loputtomiin. Nyt ei teidän tarvitse sitä hokea!
Demomonipesä etc, loputtomiin. Nyt ei teidän tarvitse sitä hokea!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Miksi demonipesä on tuosta kinnostunut? Yksittäinen demoni vai koko demonileegio?
Kerro minullekin mitä ystäväsi demonipesä sanoi kiinnostuksensa syyksi?
Sanotaan että sellainen olet kuin ovat ystäväsikin. Kaverisi nimi demonipesä panee epäilemään että sinäkin olet hänen kaltaisensa. Tai no, tekstejäsi kun lukee niin eppäilyskin on pois :-)
Herroja nimeltä Tuomas Pelkonen on useampia, silloin saattaa olla Ari Pelkosiakin. Varovainen pitää olla, ettei sano väärää todistusta. Itse tiedän erään Ari Pelkosen, joten sanoisin, että eivät ole veljeksiä-
Tuo puhujainkokouksen Ari Pelkonen joutui tunnustamaan Jeesuksen Herraksi, tosin kakistellen ja häveten mutta kuitenkin.
Tehkää sama perässä Vellut!
Jatkan edellistä:
Fonectasta löytyy Ari Pelkosia 23 kpl ja Tuomas Pelkosia 14 kpl. Pelkosten suku on laaja,
Suku pakkaa oleman laaja jos perheessä on yli kymmenen lasta, siitä se laajuus paisuu.
toivotaan että tuokin järjettömyys joskus lakkaa kun mailmassa on jo puolet liikaa ihmisiä.
Jotenkin vaan vaistoni sanoo että osuin naulankantaan arveluissani. Toinen veljeksistä on totuuden- ja oikeuden mies.
No kantasuomalaiset häviävät pois kun ei ole ollut tarpeeksi syntyvyyttä, nyt on jo myöhäistä. En tarkoita että vellujen pitäisi yksin suomeakaan täyttää lapsillaan.
Missähän fanilaumani tähtiryhmä lymyää kun on ollut niin hiljaista?
En mitään faneja ole hakenutkaan, mutta huomasin saaneeni niitä :-)
JOKA itsensä ylentää, se alennetaan, siis pientä rajaa fani luuloillesi !