Apua migreeniin

Hei,
Kärsitkö migreenistä? Kyselimme ystävälle apua pahaan migreenin parantajalta ulkomailla ja löysimme hoidon, joka on täysin luonnonmukainen ja ilmeisesti parantaa kokonaan migreenin. Ystävä ei voi tällä hetkellä koittaa hoitoa, koska on juuri saanut pistoksia migreenin. Olisiko joku kiinnostunut kuulemaan lisää tästä hoidosta?

2

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olen kuullut siitä lääkkeestä kauan sitten eräältä vanhalta rouvalta. Hän asuu viidakossa ja hän sanoi että tähän kyseiseen migreeniin on vain yksi hoito olemassa jolla se paranee kokonaan. Hoidossa käytetään kiristys hattua ja luonnonmukaisia tuotteita. Tämä on kaksisataa vuotta vanha menetelmä ja vain harva tietää tästä.
      Olen juossut myös lääkäriltä toiselle ja jokainen antoi jotain uutta testattavaksi mutta mikään niistä ei toiminut. Lähdin Afrikkaan ja kuulin tästä vanhasta naisesta joka voisi minua auttaa. Kävin tapaamassa häntä ja hän teki minulle hoidon joka paransi migreenini. Ja sen jälkeen en ole enää saanut migreeniä.

      • Kuulostaa samalta hoidolta ja tämäkin on vanhan parantaja mummon hoito Afrikasta. Tosin saamme ohjeet ja aineet Suomeen niin että hoito voidaan tehdä Suomessa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      93
      2168
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      45
      2132
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1855
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1271
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1100
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      58
      1048
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      68
      969
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      910
    Aihe