Ahkera likka jos tekee lauantaisinkin töitä.
Päivystääkö Sofia tänä iltana hotellin baaritiskillä?
Anonyymi
27<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Miksi tänään kun ei muulloinkaan?
Hyvää mainosta, kävi koiransa paskantamassa hotellin rapuille ja luikki nopeasti sisätiloihin.En usko, et omistaa edes koiran kakkapusseja, koska ei korjanut jätöksiä pois.
Vai niin.
Tälläista ei ole tehnyt. Älä taas valehtele . Loppuuko aiheet Sofiasta??
Valita Seiskaan tai Metropolille. Molemmissa kerrotaan, että koira paskoi hotellin oven eteen. Sofia jatkoi matkaansa.
No ei tod lopu😆!!! Kaivo täynnä josta helppo ammentaa, ei lopu jutut. Päinvastoin 😁👍👍👍
Vätys akka. Hotelli U14 menee boikottiin.
Niinkuin olisit ikinä hotellissa käynytkään:D Tuon tason ihmisellä on luxushotellit utopiaa.
Boikotoihan nyt ja kuvittele itsesi joksikin "suureksi".
Oli todellakin tehnyt, en uskonut itsekkään sit luin metropoli.fi- oven eteen kakat ja siihen myös jättänyt ne. 🐕
Paskansiko ne molemmat oven suuhun, siis piski ja emäntä? Nyt on sitten hotlan ovenkin suu täynnä pskaa ja ovi jauhaa mennen tullen sitä pskaa ja Sofia puhuu työkseen pskaa. Oi että!
Ohikulkija ON nähnyt, Sofia luikki äkkiä sisälle. Lue niin tiedät, turha pitää KAIKESTA automaattista puolustusvaihdetta päällä. kun tieto näköjään puuttuu.
Ainakin parempi ja suurempi kuin sinä kommentteinesi.
Sivullinen.
Mielestäni kommenttisi ovat kautta linjan ilkeän halveeraavia ja tasottomia.
Sivullinen. : D typerä tapa : D
Deluxe ym aikoinaan kuulemma suosittu ...
Eikös jossain ollut Martinan reviiriä !!
Näinpä. Fanit olettaa että kaikki muutkin.
Sofin hommia ja sillä sipuli ja mitäs siitä huolta, onhan hän sinkku vaikka istuisi baaritiskillä koko illan.
Olitko sinä, siellä vakio asiakas ja kuinkas hyvä säkä sul kävikään siellä ?
Sofi tienaa 👏👍🍷
Martina seukkasi Eskon kanssa näihin aikoihin . Sofia sentään sinkku.
Martina mainittu 😂
Meillä on niiiin hauskaa, kun Martina mainittu 🤣🤣🤣🤣🤣
Pienet on nautinnot teilläkin. Torillako ihan värjöttelette kännykkä tutisee kädessä?
Eiköhän tuossa tarkoitettu jotain muutakin, äly hoi!
,
Menikö multa jotain ohi? Sofia seurusteli Nikon kanssa, Niko ja perhe maksoi luxus-asunnon ja kuukausittaisen käyttöhan Nikon pyynnöstä neidille? Huoltajan toi on🙈
Siis huorahan tuo ämmä on🤔ei pystynyt pitään töppöjalkojaan kiinni joulukuuhun asti..eikö ne Steffun ekat maksamattomat luxus-automatkat ollut Joulukuulta?
Uskomatonta passaa.