Ihmissudet...

Hei! Olen ihmissusi joka tahtoisi tavata toisen. Olisi kiva tavata livenä. Olen siis ollut kauan jo ihmissusi ja rakastan mennä metsään ulvomaan. Minulta saa myös vinkkejä ihmissusi ongelmiin. Itse tulin ihmissudeksi loitsun kautta. Pystyn kommunikoimaan muiden ihmissusien kanssa. Olisi siis kiva tavata toinen ihmissusi 😁.

5

374

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos tahdon kertoa, niin minkä loitsun? Olen hyvin kiinnostunut ihmissusista. Olen löytänyt muutaman loitsun, mutten ole tietoinen niiden toimivuudesta. Tahdon tietää ihmissusista, tahdon olla sellainen.

      • Ihmissutena on hyvin mukavaa olla 😌, ja onneksi Suomessa ei saalisteta ihmissusia. En tiedä kuinka monta ihmissutta Suomessa on. Jos haluat olla ihmissusi voit muuttua suden tai ihmissuden dna:sta tai loitsusta. On varmaan jokin muu keinokin mutta en tunne sellaista. Ihmissutena on paremmat aistit kuin normaalilla ihmisellä. Aisteja on helppo terävöittää. Paljoa harjoittelua ei tarvita muuhun kuin että ei tapa liikaa eläimiä, koska se houkuttelee. Toivottavasti tästä oli edes vähän apua.


      • WolfHowler kirjoitti:

        Ihmissutena on hyvin mukavaa olla 😌, ja onneksi Suomessa ei saalisteta ihmissusia. En tiedä kuinka monta ihmissutta Suomessa on. Jos haluat olla ihmissusi voit muuttua suden tai ihmissuden dna:sta tai loitsusta. On varmaan jokin muu keinokin mutta en tunne sellaista. Ihmissutena on paremmat aistit kuin normaalilla ihmisellä. Aisteja on helppo terävöittää. Paljoa harjoittelua ei tarvita muuhun kuin että ei tapa liikaa eläimiä, koska se houkuttelee. Toivottavasti tästä oli edes vähän apua.

        Wolfhowler. Voisitko purra minua😩🤗


    • Anonyymi

      tulee ny vähä myöhäs mut ite oon susi.

    • Anonyymi

      Minulla on ainakin lauma ja he on ainoita sellaisia jotka tuntisin ja he hyväksyisivät myös susi puoleni kun minulla on se ja koen ainakin että se olen aito minä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tapahtunut

      Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?
      Kankaanpää
      46
      5911
    2. Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa

      Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki
      Seinäjoki
      58
      3426
    3. Gallup: kaivattusi syntymävuosi

      Minä vuonna kaipaamasi henkilö on syntynyt?
      Ikävä
      186
      2749
    4. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      12
      2634
    5. mahdollista, että olet ollut iltavuorossa

      Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k
      Ikävä
      13
      2299
    6. Missäpäin,,,

      Lapuaa tapettu ihminen viime yönä ? Hurjaa touhua nykymeno täällä...
      Lapua
      31
      2218
    7. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      18
      1997
    8. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      18
      1755
    9. Mitähän ne katseet merkitsee

      Kun et saa sanaa suustasi.
      Ikävä
      148
      1389
    10. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      279
      1296
    Aihe