Minä katson nyt

👀👓 Wallanderia. Mitäs siellä puuhastellaan?
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Voi ei, meni multa ohitse! Varmaan alkanut ajat sitten, niin en enää viitsi alkaa katsomaan...

Äänestä

Kaikenlaista. Ja myös ollut täällä. Ja nauttinut kaksi lasillista viiniä. Ja lopetan siihen tällä kertaa 🤭

Kaipaan hellyyttä, ehkä voisi jopa rakastella tänään . . . Kaipaan nyt jotain hyvää (että joku välittää ja on minulle hyvä) ja todellista.

Liikaa kylmyyttä ja välinpitämättömyyttähän olen saanut yhdeltä 😥 (Muutaman häneltä kaipasin, mutta viis veisasit siitä ja tunteissani).

Äänestä
  • Muutaman kaipasit mutta olet jo ihan omasta takaa muutaman kaipauksen kipannut punakka hanakka lötiskö

    Äänestä

  • * muutahan

    Äänestä

  • Ja muusta, että tämä kaikki oli sinun valintasi. Ei niinkään minun, minultahan ei ikinä kysytty!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja muusta, että tämä kaikki oli sinun valintasi. Ei niinkään minun, minultahan ei ikinä kysytty!

    * muista

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja muusta, että tämä kaikki oli sinun valintasi. Ei niinkään minun, minultahan ei ikinä kysytty!

    EYES WIDE SHUT. Sitä katson.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    EYES WIDE SHUT. Sitä katson.

    Ja kovin ilkeäkään en ole, toivottavasti sitten valinnallasi sait sen mitä halusit.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Muutaman kaipasit mutta olet jo ihan omasta takaa muutaman kaipauksen kipannut punakka hanakka lötiskö

    Mua ei loukkaisi yhtään, jos tuo ilkeä viestisi olisi mulle häneltä.
    Mutta se loukkaisi, jos hän kuvittelisi mun viljelevän noita pallopäitä tekstiini kuin jotain peltoa. (sivusta)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja muusta, että tämä kaikki oli sinun valintasi. Ei niinkään minun, minultahan ei ikinä kysytty!

    voi ei no ny pääs joku pistään kunnon piikin mut minne no tänne bittiavaruuteen 🙄

    Äänestä

Kuuntelen rakkauslauluja ihanalta Katri-Helenalta ykköseltä ja samalla luen näitä. Katri-Helena on ollut aina olemassa ja sen laulussa ei ole mitään häiritsevää, suhuässiä tai muuta. Hyvä laulaja.

Äänestä

MacGyver on parempi, se ratkaisee kaikki ongelmat kuten mikki hiiri tekee. Linkkari estää ydinsodan!

Ihmemies MacGyver
La 30.01.2021 klo 23.00, FOX
Kausi 4. Jakso 2. Veriveljiä. Lapsuuden aseleikeistä jäi ikäviä muistoja ja Mac palaa kotiinsa pitääkseen vanhan lupauksensa. Historia uhkaa kuitenkin toistaa itseään. Amerikkalainen toimintasarja.

Äänestä
  • Ihmemies on äijä.

    Äänestä

Lord'sin koosteita katsellen 😉

Äänestä
  • netflixistä katsoin the infiltarator

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

👀👓 Wallanderia. Mitäs siellä puuhastellaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu