Niin tosiaan ehkä

et sitten olekaan kaiken tämän kaipauksen arvoinen, mutta kerrankos ihminen erehtyy.
19<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Sun kaltainen tyyppi tuskin edes välittää kenestäkään. Sen voi päätellä jo sun kirjoituksesta.

Vietät täällä aikaasi kiusaamalla niitä jotka oikeasti kaipaa.

Äänestä
  • Paskat, olen niitä harvoja, jotka täällä oikeasti kaipaa. Mene muualle kiusaamaan jotain itseäsi isompaa kiitos. Siis jos uskallat.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Paskat, olen niitä harvoja, jotka täällä oikeasti kaipaa. Mene muualle kiusaamaan jotain itseäsi isompaa kiitos. Siis jos uskallat.

    Minä en kiusaa ketään, vaan se on ihan järjellä pääteltävissä että tuollaiset aloitukset on provoja. Ei mitään tunnisteita.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minä en kiusaa ketään, vaan se on ihan järjellä pääteltävissä että tuollaiset aloitukset on provoja. Ei mitään tunnisteita.

    Se ei ole provo vaan ajatus. Just a thought. Menen nukkumaan nyt.

    Äänestä

  • Tämä on keskustelupalsta,jos haluat kontakteja mene tinderiiiiiin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tämä on keskustelupalsta,jos haluat kontakteja mene tinderiiiiiin.

    En koe tarvetta mennä sellaiseen.
    Itse taidat siellä olla.......

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minä en kiusaa ketään, vaan se on ihan järjellä pääteltävissä että tuollaiset aloitukset on provoja. Ei mitään tunnisteita.

    Sinä täällä kiusaaja olet!!!
    Tämä on anonyymi keskustelupalsta , ei tarvitse nimiä laittaa tai muutakaan tunnisteita jos ei halua , mutta ei se sitä tarkoita ettei aidosti kaipaa.
    Tämähän ei ole mikään seuranhakupalsta jollet ole vielä huomannut.
    Tyypit jotka tulee aloituksia dissaamaan ovat itse niitä trollaajia.
    Itsekin olen tehnyt aloituksia johon on tultu vinkumaan ja syyttelemään että trolli olet vaikka vilpittömästi olen sydämestäni kirjoittanut ikävästä ja tunteista.
    Tai väitetään kiven kovaa että aloittaja on mies vaikka on nainen. Joku mustasukkainen nainen kai on sen asian takana. Mutta se on juurikin sitä trollausta ja toisten ihmisten kiusaamista.

    Äänestä

Niin et sinäkään sen enempää

Äänestä
  • Ai mä vasta pohdin, mutta kiva kun sulla on noin selkeää.

    Äänestä

Haista vee..!

Äänestä
  • Siis ap: lle haistatus!

    Äänestä

  • Pitää vähän venytellä. Viikon päästä voisi onnistua.

    Äänestä

Olen aloitekyvytön, passiivinen ja muutosvastainen jäärä, enkä ole edes kolmeakymmentä.

Äänestä

En minä tosiaan taida olla.

Äänestä

Kerranko ämpäriään jonottaa.

Äänestä

Ai että ei ole arvoisesi... no voi että koeta kestää. Minkähän kaipailun arvoinen mahdat itse olla, tuskin minkään.

Äänestä

Näkisitpä sinä minut mies sellaisena kuten olen. Vaikeaa, kun ei tunneta. En oikein tiedä miten sinut pitäisi kohdata. Menen sekaisin ja sitten on vaikeaa kohdata.

Äänestä

No oothan sinä arvokas. Rakas häntä pystyyn nyt.

Äänestä

Omin tämän itselleni, kätken sydämeeni ja muistan aina, kun ajattelen häntä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

et sitten olekaan kaiken tämän kaipauksen arvoinen, mutta kerrankos ihminen erehtyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu