asiaan ole puututtu ja pantu paskantuottajat ojennukseen ?
Lähes 150 ihmistä muutti viime vuonnakin Nivalasta pois huonon ilman laadun vuoksi.
Tuulimyllyt ei ole mikään riesa paskanhajuun verrattuna.
Lähes jatkuva paskanhaju tuhoa meiidän rakasta Nivalan kaupunkia kuin syöpä , miksei
Anonyymi
2
72
Vastaukset
- Anonyymi
Se on just näin.
- Anonyymi
Tulen täältä ykasta mielelläni haistelemaan paskanhajua Nivalaan, jos yka kerran ympäröidään hullunmyllyillä. Suunnilleen pahinta mitä kaupunki voi tehdä, on rakentaa tuulivoimateollisuutta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2555141
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!512430- 692086
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3851516Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss961181SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä291093Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse101029Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte173883Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9200811Haapaveen nähtävyys?
Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u37794